Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Forum > Redakcja > Dziwny problem przy edycji opisów imprez, notek blogowych itd.
tytezterefere
tytezterefere Dyżurna Domina od 21 września 2006 | Gdz
2011-11-25 12:47:55 Zgłoś
Jakiś czas temu to zauważyłam (przy okazji edycji notki), jakoś o tym zapomniałam, wyleciało mi z głowy, jednak dziś się powtórzyło.

Chciałam dodać kilka słów do opisu https://www.joemonster.org/impreza/232/V_Zlot_Rudofili_i_Rudosci_edycja_jesienna>imprezy, zaczęłam pisać, żadnych problemów, piszę, piszę, wpisuję słowo "poniższego" i coś chyba się popsuło, ponieważ cofnęło mi dotychczas napisane zdanie. Ok, od początku. Piszę, piszę, p...o...n...i...ż... cofnęło! Sprawdzam - język klawiatury ok, w notatniku, komunikatorze, w innych miejscach na JM w normie, jeszcze raz próbuję w opisie imprezy i nadal cofa.

Można liczyć na spojrzenie na to?


Chrome, wersja 15.0.874.121 m.

--
Veni, Vidi, Vilson. Uprzejmie informuję, że odpowiedzialność ponosić mogę jedynie za to, co sama napisałam. Nie za czyjeś domysły, dopowiedzenia, nadinterpretacje, halucynacje, takie sytuacje.
joemonster
joemonster Master of Habaneros od 10 listopada 2000 | Gdańsk
2011-11-25 14:30:55 Zgłoś
Niestety to znany problem jaki Chrome ma od którejś swojej wersji z polskimi znakami "ż" i czasmi "ł" w edytorku HTML FCKeditor. W tej chwili rozwiązaniem jest wpisywanie ich z pomocą kombinacji "Shift + tylda", potem "z". Pod FF problem nie występuje.

--
Aero
Forum > Redakcja > Dziwny problem przy edycji opisów imprez, notek blogowych itd.
Aby pisać na forum zaloguj się lub zarejestruj