Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Forum > Redakcja > Zdjęcie profilowe... echem.
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
Pinn Bojownik od 22 stycznia 2009
2013-04-25 16:38:37 Zgłoś
W końcu kiedy zacząłem bawić się w tych ciekawych programach do obróbki zdjęć na smartfonie , postanowiłem dodać zdjęcie profilowe tym razem za nic nie próbując obejść regulaminu (co zdarzyło się raz kiedy zauważyłem , że jeden gość używa wygenerowane 3D obrazu twarzy; to tam czemuż nie ja? ... wybaczcie moi drodzy orędownicy zabijania nudy to się nie powtórzy z względu na kilka zniechęconych komórek w hipokampie, które znów zostały niewdzięcznie aktywowane).

Spłodziłem i z wielką pasją obrobiłem zdjęcie mojego oka. Wnioskuje- jeśli zrobię to tak , by wyglądało jak poczynione ołówkiem to wyjdzie arcydzieło mrocznego wyrazu duszy z artystyczną pasją godną hipstera. Osobiście zbyt lubię kwiaty i znam głównie margines społeczny , więc alternatywa formy i sylwetka księża ciemności poszły ot tak z losowości dotknięć palca poprzednio skalanego rozpuszczoną czekoladą.

Oto więc zdjęcie, które rozstało zdjęte z profilowego:

https://s23.postimg.org/7rdn5warr/oczo.jpg?noCache=1366899695


''To miejsce w twoim profilu jest przeznaczone, tylko i wyłącznie, na zdjęcie, które przedstawia ciebie i na którym cię widać''. Ukazałem sporą część swojej twarzy, mój znajomy nie miał problemu z rozpoznaniem mojej osoby, więc funkcja informacyjna zdjęcia została zachowana.

Jeśli zostanie dobry powód, dlaczego zdjęto zdjęcie nie obrażę się. Nawet z chęcią zrobię kolejne - poprawne , chce tylko poznać jakieś szczegółowsze zasady. Edycja zdjęcia jest zabroniona? To była pomyłka, czy może też moje alter-ego jest skrytym trollem lub najprawdziwszym Jezusem Chrystusem z Opola, przez co jestem na czarnej liście adminów (wersja najbardziej prawdopodobna)?

Piszę może nie poważnie, ale jednak poczułem się niezadowolony. Cenię tą stronę, dwa razy przedłużyłem konto, to najdłuższa witryna jaka utrzymała się w liście codziennego oglądania i nie uważałem , że wasza wersja Harlem Szejka była godna pożałowania, ale wyjaśnijcie mi WHY? Jestem tak brzydki lub tak przystojny , że serwery tego nie wytrzymały?

PS: Objętość szaffy zwiększa się z każdym kolejnym przedłużeniem?

Pozdrawiam Pinn

--
joemonster
joemonster Master of Habaneros od 10 listopada 2000 | Gdańsk
2013-04-25 17:43:13 Zgłoś
Pokaż całą buźkę, a nie hipsterskie oczko. A gdyby ja miał w profilu nogę?

--
Aero
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
Pinn Bojownik od 22 stycznia 2009
2013-04-25 18:23:42 Zgłoś
Zależy, z szpanerskim tatuażem czy bez i kwestia depilacji :P

Dobra rozumiem. Tak czy inaczej mogę dodać jakieś efekty lub zasłonić częściowo twarz? Nie jestem skłonny do umieszczania swoich podobizn w internecie. Zresztą nikt mnie do niczego nie zmusza. Moje napełnione Bożym ogniem oburzenie zmalało , po prostu zdenerwowała mnie automatyczna odpowiedź.

Aha, to pytanie w postscriptum: Czy za każdym aktywowaniem konta objętość szaffy rośnie? W gruncie nie mogę oprzeć się na logice czemu się pytam, ale kiedyś chyba nie miałem miejsca (bo konto jeszcze było aktywne) i nie dało się nic wrzucić a po drugim przedłużeniu znów bez problemów zapełniam szaffę. Choć po prostu może mi się zdawać.

--
brogman
brogman Grobman od 2 lutego 2006 | Miasto Poetów
2013-04-26 22:29:07 Zgłoś
Poka nogę

--
joemonster
joemonster Master of Habaneros od 10 listopada 2000 | Gdańsk
2013-04-29 10:57:40 Zgłoś
Objętość Szaffy nie jest limitowana - co facjaty są setki sposobów by twoja żona lub kochanka nie mogły cię rozpoznać na JM

--
Aero
Forum > Redakcja > Zdjęcie profilowe... echem.
Aby pisać na forum zaloguj się lub zarejestruj