Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Forum > Kawały Mięsne > Użyj wyobraźni (130) Stonoga
bulcyk22
bulcyk22 Wiekowy Bojownik od 29 czerwca 2015 | Katowice
2019-09-04 01:50:25 Zgłoś

2 WRZEŚNIA 2019

Albo jak kiedyś wpadłem na stonogę, normalnie, w lesie i pomyślałem sobie, że taka stonoga to ho ho, i nawet gwizdnąłem sobie pod nosem, a ona do mnie, że co to za gwizdanie i co ja sobie myślę, to ja jej że nic, po prostu sobie gwizdnąłem, bez drugiego dna, a ona na to, że nie będzie ze mną dyskutowała, tylko od razu wyjęła z teczki taką czapkę jak konduktor i blankiecik samokopiujący i pyta czy na miejscu płacę czy kredytowy. Trochę się zdenerwowałem, bo nigdy nie byłem spisywany przez stonogę, ale ona uspokajająco rozpuściła mi dwie smecty w takim celofanie i powiedziała, że najlepiej zatkać nos i duszkiem. Wypiłem na raz, no bo w sumie rzeczywiście najlepiej duszkiem, i się zaczęło. Zza krzaka wyszedł starszy gość, prywatnie szwagier stonogi i zaprosił mnie do takiego pomieszczenia na mopy, szczotki, wiaderka i powiedział, że na razie się organizują i że to musi mi wystarczyć, bo wszystko jeszcze w proszku i podłączeń nie ma, bo budynek dopiero odbiór przeszedł i czekają na elektryków, żeby samemu nie grzebać, bo z prądem, wieszpan, różnie bywa, raz takiemu Mariuszowi tak w gniazdku strzeliło, że musiał do domu iść i teraz nie wiadomo, bo on mieszka za torami, a oni tam nie chodzą, bo i po co, skoro gorzałę kupują w sklepiku na dole, U Bobra. Wódkę w ogóle najtaniej ma Janusz, ale do niego to się dodzwonić nigdy nie można, bo on ciągle w trasie i taka to robota.
No chyba, że ta jego jest, ta przy sobie taka, to trzeba pukać, ona panewkę stawu biodrowego miała robioną na Wilczyńskiego, poharatały ją tam koncertowo, że pół baby ze szpitala wróciło, ale ona, panie, zanim do drzwi dojdzie, to byś pan i drożdżowe zagniótł i polecony wysłał. Trzeba pukać.
Pomyślałem sobie, że rzeczywiście zapukam, ale zanim zdążyłem rękę podnieść, to ze studzienki wyszedł znany serialowy aktor i od razu z ryjem, że on tu nie będzie występował, bo skąd ma wiedzieć czy gronkowca nie ma, jak tu każdy może wejść z ulicy? To ta od Janusza, z tą panewką, zagotowała się momentalnie i zamalowała komedianta w papę, bo co jej tu będzie od gronkowców ubliżał, ale się wtedy okazało, że to nie on był, tylko aktor, który go grał. Afera się rozkręciła, bo ona na gluten była po tym szpitalu uczulona, i jak mu w gębę przydzwoniła, to się okazało, że miał niewyparzoną, bez certyfikatu, bez akredytacji, ponoć nie pierwszy raz, ktoś zadzwonił po policję, ale zanim cokolwiek się wyjaśniło, to przylecieli ochroniarze z bazarku z wrzątkiem i dawaj mu ryj w ten ukrop wrażać! No i wtedy kompletny kociokwik się zrobił, bo to nie ten był co grał tego aktora z serialu, tylko ten aktor sam się przypałętał, bo się dowiedział, że będą tu kręcili. Czy jakoś tak. A jak się go szeryfy zapytały, że co on się szwenda po ciemku, noc jest od spania, to się wziął i odął, a potem burknął tylko, że on nie ma zegarka, i że na komunię Wigry 3 dostał, z chorągiewką plastikową przy bagażniku i go w piwnicy trzymał, ale się włamali i tyle z tego było, że nawet Beacie się nie dał karnąć.

BARTEKZKARTEK

http://uzyjwyobrazni.com/stonoga/
po/lub:
/UŻYJ-WYOBRAŹNI-608240405966050/

--
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
Catz Superbojownik od 29 kwietnia 2005 | 0,5 km do najbliższego sąsiada, mieszczuchy!
2019-09-04 07:43:58 Zgłoś
Miałem tak samo! Teraz to już na wszystko trzeba uważać, ledwo coś ruszysz i już się zaczyna, że nie tak, że inaczej i w ogóle od początku bo to w ogole na necie pisali że tak nie można. No więc mówię, żeby się namyśliła, i powiedziała mi tak albo nie, a nie kombinowała jedna z drugą. No a ona mi na to - "a to ja dziękuję bardzo". No i tak w kółko.

--
Maciej1988
Maciej1988 Bojownik od 27 kwietnia 2010 | Miasto doznań
2019-09-04 08:07:50 Zgłoś
Przerażające, że czasem mniej zrozumiem, gdy ktoś próbuje przekazać coś z sensem.

--
Bób
Koper
Włoszczyzna
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
corwin Superbojownik od 3 kwietnia 2003 | Kraków | GG: 787583563485
2019-09-04 09:53:23 Zgłoś

--
Nie chwal kobiety przed zachodem słońca, a kota przed zesraniem się w kapcie Średnio Polacy zarabiają 5000 zł. Średnio ja i stonoga mamy 51 nóg
yanna
yanna Superbojowniczka od 16 września 2003 | Kraków | GG:
2019-09-06 22:56:50 Zgłoś
To sen. Mam takich 4 w tygodniu, ale nie zdążam spisać.

--
Forum > Kawały Mięsne > Użyj wyobraźni (130) Stonoga
Aby pisać na forum zaloguj się lub zarejestruj