Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Forum > Hyde Park V > Siema forumki 床11 / Camera Obscura
poradnia
poradnia Dziunia gównoburzanka od 4 stycznia 2005
2018-11-19 08:00:57 Zgłoś
Jak nie wiadomo, o co chodzi, to wiadomo, że chodzi o przekonania, a tych na forumkach urodzaj. Wbrew pozorom, najpopularniejsze mniemania dotyczą równowagi psychicznej i słuszności intencji. W tych kategoriach widać największą konkurencję. Nie dajcie się jednak w żadnym wypadku zwieść pozorom, że chodzi o idee. Rywalizacja nie zawsze sprzyja duchowi sportowemu, ale za to zawsze przybliża wrażenie podniesienia nastroju. Problem w tym, że wielu bierze sprawy zbyt serio, przez co niektórym niebezpiecznie skacze ciśnienie i luzuje śrubki.


Najpocieszniejsza, po aktywności eskadr fejkfluencerów z fejkowymi kontami, praktyka radzenia sobie z przeciwnościami losu z jaką spotkacie się na forumku, polega na tym, że jak forumek chce, żeby coś zostało "zniknięte", blokuje innych forumków. Chwali się potem taki spryciarz, że owszem, zablokował, ale trochę podgląda.

Zjawisko znikania bardzo dobrze, do mniej więcej piątego roku życia, mają opanowane dzieci. Z obserwacji wynika, że dzieci zasłaniające oczy w obronie przed niepożądanym zjawiskiem lub sytuacją, oprócz przekonania o zniknięciu kłopotu, ulegają przeświadczeniu, że same stały się niewidoczne. Co może mieć w głowie dorosły używający podobnych technik? Teorii jest kilka i nie wszystkie są związane z silnymi zaburzeniami. W zasadzie, niedojrzałość opinii, czy jakiś tam brak gotowości na rzeczywistość nie musi być zaraz powodem poważnych problemów, ale wynikiem lekkich uszkodzeń w strefie poznawczo emocjonalnej już może.


Ostatnie kilkanaście dni listopada proponuję zadedykować pacjentom pasywno agresywnym, nerwicowcom, a przede wszystkim tytanom myślenia wielkościowego.

Mało jest o samouwielbieniu pieśni lepszych od tej jednej, napisanej przez gościa, który od zawsze kocha się w sobie na zabój. Tekst do piosenki powstał po wizycie artysty w pewnej modnej, pełnej luster tokijskiej dyskotece. Nieocenione forumki, przed Wami, fachowiec od trudnej estetyki i świetnego samopoczucia...


William Michael Albert Broad!


https://www.youtube.com/watch?v=FG1NrQYXjLU

Do zobaczenia...

--
brogman
brogman Grobman od 2 lutego 2006 | Miasto Poetów
2018-11-19 09:10:25 Zgłoś
Poranne sranie w banie

--
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
wisz-nu Superbojownik od 9 maja 2003 | Toruńsk | GG: tajne/poufne
2018-11-19 09:21:15 Zgłoś
no i gdzie ta obskurna kamera

--
Wszelkie prawa zastrzeżone. Czytanie niniejszego tekstu bez pisemnej zgody surowo wzbronione.
poradnia
poradnia Dziunia gównoburzanka od 4 stycznia 2005
2018-11-19 09:21:41 Zgłoś
Grobman, a ty jak zwykle kokietujesz.

--
Stalowy
Stalowy Bojownik od 24 lutego 2012 | Bydgoszcz
2018-11-19 14:47:35 Zgłoś
Ale z tym znikaniem, to w punkt

--
Pół żartem, pół litra. Jeśli szukasz czegoś mądrego, to nie szukaj w tym poście.
Student WPiA - Wydziału Pijaństwa i Alkoholizmu
Forum > Hyde Park V > Siema forumki 床11 / Camera Obscura
Aby pisać na forum zaloguj się lub zarejestruj