Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
« następny »

Castle Wars


Podobne gry
Age of War
Imperium
World Wars
Colony
Eridani
Spectromancer
Castle Wars 2
Project Wasteland 0
SteamBirds: Survival
Scrap Metal Heroes
Orcs VS Humans
Civilizations Wars Ice Legend
The Great Siege
Strategy Defense
Castle Siege App
Legend of the Void 2
Warnet - Knight And Cannons
Play Shadez 3
King's Game 2: Warlocks
Monster Legions
Castle Guard 2
House of Wolves
Royal Offense
The Boomlands World Wars
Beasts Battle
Royal Squad
Alien World Domination
The Green Kingdom
Civilizations Wars 3
pokaż więcej
Najnowsze gry z tej kategorii
Inne nadesłane przez Misiaki89
Bardzo przyjemna gra, w której przeciwnikiem może być Twój kolega siedzący obok, komputer, albo gracz grający w tę grę gdzieś na świecie. Właśnie dlatego ta gra tak wciąga - możesz pokonać nie tylko maszynę, ale także jakąś osobę z innego kraju. Zatem ułóż sobie strategię i graj, graj, graj!

Instrukcja do gry:

Wygrać możesz na dwa sposoby. Pierwszy - niszcząc przeciwnika, drugi, gdy Twój zamek osiągnie poziom 100. Po lewej stronie masz menu budynki, wojsko i czary. Liczba u góry pokazuje przyrost punktów co turę liczba na dole pokazuje ilość punktów ogółem. Każdorazowo komputer losuje karty. Liczba na górze karty pokazuje koszt w punktach, natomiast na dole wyjaśnione jest co karta robi i z jaką mocą. Karty czerwone to karty do budowy. Karty zielone służą do ataku na zamek przeciwnika. Karty niebieskie to magia (która może służyć co dodania punktów, odebrania punktów przeciwnikowi, a także do rozwoju zamku (karta pixes) i potężnego ataku smokiem (karta dragon)). Taktykę musisz obrać sam, czy nastawiasz się na niszczenie przeciwnika, czy na budowanie własnego zamku. Zielona karta Recruit powiększa przyrost punktów wojska o 1, czerwona karta School powoduje zwiększenie przyrostu budynków o 1, niebieska karta sorcerer powoduje zwiększenie przyrostu magii o 1. Znaczenie reszty kart jest wyjaśnione w grze. Gdy nie możesz wyciągnąć żadnej karty naciskasz CTRL i wyciągasz obojętnie którą kartę. Miłego grania!
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie. Misiaki89 (F K) · przed dinozaurami do Strategiczne
680   98  

Tagi: walka · strategia · zamek · wojna · karty

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Zobacz najpopularniejsze tagi.