Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał przemo55555
Messi - Trailer (2014) PL
Film biograficzny o życiu Leo Messiego, utrzymany w klimacie Rocky'ego. Ma pokazać, że mimo przeciwności losu można osiągać swoje marzenia, nieważne jak nierealne by były. Reżyseria: Álex de la Iglesia Obsada: Marc Balaguer, Juan Carlos Lo Sasso, CĂŠsar Luis Menotti, Alejandro Sabella, Javier Mascherano, AndrĂŠs Iniesta, Gerard PiquĂŠ, JosĂŠ Manuel Pinto, Jorge Valdano, Johan (…)
okejki 1 · 4 lata i 10 miesięcy temu
Merci Abidal!
Wideo żegnające Érica Abidala. Utwór: Andreu Rifé -- Fil de llum
okejki 1 · ponad 5 lat temu
Kyle Maynard - No excuses/Bez wymówek
Kyle Maynard urodził się bez rąk i nóg. Wyjaśnia młodym zawodnikom FC Barcelony jak udało mu się wejść na Kilimandżaro czy zostać mistrzem MMA. Udowadnia, że nie ma niemożliwego.
okejki 1 · przed dinozaurami
Wkurzony Messi
Podczas meczu z Granadą Messi nieźle wkurzył się na Villę. Wszystko już jasne...
okejki 5 · przed dinozaurami
Xavi 550 1/4 PL
Film "Xavi 550" został nagrany przez katalońską stację telewizyjną TV3 z okazji 550. meczu Xaviego Hernandeza w barwach FC Barcelony. Zamieszczamy go wraz z polskimi napisami.
okejki 4 · przed dinozaurami
Crackovia 23.05.2011 cz.1 PL
* Yoko Ono - artystka, była żona m. in. Johna Lennona, z którym wspólnie tworzyła muzykę. Angażuje się na rzecz pokoju na świecie. ** l'Avi del Barça, czyli Dziadek Barçy to stworzona w 1924 roku postać symbolizująca FC Barcelonę, autorstwa Valent­ego Castanysa. Z tą postacią wiąże się ciekawa anegdota: od 1984 roku Avi del Barça nazywany jest Joan Casals. W 1992 roku ogłosił, ż(…)
okejki 3 · przed dinozaurami
Crackovia - Cristiano Ronaldo świętuje zdobycie Pichichi
Http://DumaKatalonii.pl/
okejki 5 · przed dinozaurami