Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał piwonek
AYAY - KORONA (OFFICIAL AUDIO) NOWOŚĆ 2020
""Korona" - to utwór poruszający treścią temat wirusa, który paraliżuję świat i rozprzestrzenia się w błyskawicznym tempie. Pisząc tekst, nie mieliśmy zamiaru szydzić z tak poważnej sytuacji, a jedynie ukazać niektóre, komiczne zachowania ludzi podczas nietypowych dla świata wydarzeń. Mamy nadzieję, że pozytywnie przyjmiecie naszą propozycję muzyczną."
13 dni temu
Wiadomości z przyszłości rok 2052 - Jak Polska poradziła sobie z koronawirusem?
Wśród wieści między innymi otwarcie szpitala w Warszawie dla zarażonych koronawirusem, odkrycie ogromnych złóż ropy naftowej w Waszyngtonie oraz powstanie uniwersytetu disco polo.
okejki 18 · komentarze 8 · 21 dni temu
WFDiF: Koronawirus - Alarm, Alarm! (Polska Kronika Filmowa)
Alarm, Alarm! Na terenie naszego państwa zaistniało wysokie ryzyko pandemii wirusa Korona. Towarzyszu! Zachowaj spokój! Medykamenty są już w drodze.
okejki 1 · 25 dni temu
Telemarketing zadzwonił do lodówki
Słowem wstępu - to jest tablet na lodówce FitBoxy - służy do kupowania żarcia z tej lodówki. Ale jakiś numer musi mieć i jak ktoś zadzwonił no to się odebrało
okejki 1 · 29 dni temu
Ładna pani archeolog i zagadka ukryta w kamieniu
Intrygująca archeologiczna zagadka ukryta na zboczu jednej z gór Beskidu Śląskiego.
okejki 127 · komentarze 40 · 29 dni temu
Znikające dzieci - ważny film o depresji wśród nastolatków
Celem kampanii jest szerzenie wiedzy w zakresie depresji oraz uświadomienie społeczeństwu, że nie jest to stan, który mija, ale choroba, którą trzeba leczyć.
okejki 131 · komentarze 96 · 1 miesiąc i 3 dni temu
Pani Zosia z mopem
"Kobieta wybiegła za złodziejem, ale ten zdołał uciec. Przed sklepem czekał na niego samochód z kierowcą. Pani Zofia nie potrafiła wytłumaczyć lokalnemu portalowi skąd u niej taka odwaga. Wskazała jednak, że przez wiele lat pracowała w dyskotece i ma doświadczenie w rozdzielaniu ludzi."
okejki 4 · 1 miesiąc i 6 dni temu
CHILD ALERT - Jak znikają dzieci?
FIlm jest ostrzeżeniem dla dzieci i rodziców. Pokazuje prawdziwą historię, w której dziecko wdało się w rozmowę przez Facebooka z nieznajomym, który próbuje je zwabić i umówić spotkanie oferując drogi prezent. Główną przyczyną takiego zdarzenia jest brak odpowiednich ustawień prywatności profilu na Facebooku, a nieświadomość dziecka w temacie zagrożeń może być przyczyną tragedii.
okejki 28 · komentarze 2 · 1 miesiąc i 7 dni temu
Odbiór obrazu z Międzynarodowej Stacji Kosmicznej w Polsce
SSTV (ang. Slow Scan TeleVision) - jeden ze sposobów przesyłania obrazów drogą radiową. Jest to system telewizyjny, wykorzystywany najczęściej do łączności amatorskiej w zakresie fal krótkich. Więcej w tym pozytywnym filmie!
okejki 135 · komentarze 61 · 1 miesiąc i 14 dni temu
Rippowanie płyt CD
Check out my new video: https://youtu.be/3CVEroUJidI This video shows you how i've engraved sounds on the flipside of CD-Blanks with my self build record lathe. CD-Blanks are made out of Polycarbonate. I`ve also tried 7''-Polycarbonate Blanks and pressed Vinyl-Blanks with differnt results. I'm planing to design a new version of this machine. Plans will be released in early 2020.(…)
okejki 2 · 2 miesiące i 2 dni temu