Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał piranha
Jak uatrakcyjnić nudną konferencję prasową?
Podczas transmisji na żywo na FB z konferencji prasowej jednego z pakistańskich polityków ktoś włączył filtr z kocią mordą. Pogadanka, na którą pewnie nikt by nie zwrócił większej uwagi, momentalnie stała się sławna na całym świecie.
okejki 97 · komentarze 13 · 5 dni temu
Ptasiek łapie rybkę na przynętę
I to nie byle pierwszą, jak podpłynie nieodpowiednia to przynętę chowa, a łowi dopiero jak znajdzie taką, która mu się podoba.
okejki 7 · 6 dni temu
Czy wiedziałeś, że orły to ptaki wodne?
Orły, kiedy nie są zajęte lataniem, lubią też sobie trochę popływać.
okejki 174 · komentarze 47 · 8 dni temu
Dlaczego reaktor w Czarnobylu wybuchł?
Wyedukowani na serialu HBO wszyscy są ekspertami od eksplodujących reaktorów. Ale co tak naprawdę się tam wydarzyło? Jakie procesy fizyczne doprowadziły do awarii?
okejki 22 · komentarze 7 · 13 dni temu
Co wiemy o nowym Terminatorze?
Co już wiemy o filmie Terminator: Dark Fate? Czym tak naprawdę jest nowy film z tej serii? Jakich bohaterów pożegnamy? Co się stanie z T-800 i Sarą Connor? Jakie nowe postaci pojawią się w uniwersum?
okejki 9 · komentarze 5 · 20 dni temu
Woda w próżni - fascynujący widok
Wszyscy wiedzą, jak zachowuje się woda pod ciśnieniem atmosferycznym. Ale kiedy zamknie się ją w naczyniu, z którego odpompowano powietrze, można zaobserwować zupełnie nowe zjawiska. Jak np. pojawianie się "znikąd" i znikanie bez śladu bąbli gazu. Spowodowane jest to tym, że w naczyniu znajduje się tylko woda, w stanach ciekłym i gazowym, a przejścia pomiędzy nimi są bardzo łatwe i(…)
okejki 23 · komentarze 8 · 27 dni temu
Stalker - jak połączyć sen z jawą?
Na czym polega mistrzostwo Tarkowskiego? W jaki sposób buduje filmową rzeczywistość? Jak przedstawił Zonę w Stalkerze? Jak podchodzi do tworzenia świata? Z jakich filmowych narzędzi korzysta najczęściej? Zaglądamy w umysł jednego z najlepszych reżyserów w historii kina.
okejki 92 · komentarze 24 · 27 dni temu
Ludzie którzy nie istnieją
Próbka realistycznych obrazów modeli, których zdjęcia zostały wygenerowanie przez cieć neuronową (GAN - Generative Adversarial Networks). Być może już niedługo wieszakowate modelki będą potrzebne tylko po to, żeby przespacerować się po wybiegu.
1 miesiąc i 20 dni temu
Bohemian Rhapsody na jedną blondynkę
Czasami wystarczy jeden dobry pomysł, żeby wygrać internet.
okejki 584 · komentarze 33 · 1 miesiąc i 26 dni temu
Sébastien Loeb kontra dron
Niedawno mieliśmy okazję podziwiać, jak przed dronem uciekał Kajetan Kajetanowicz. Tym razem do pojedynku stanął wielokrotny mistrz świata WRC Sébastien Loeb. W sumie to nie jest istotne, kto był szybszy. Podziwiajmy, czego potrafią dokonać wirtuozi kierownicy i pilotażu.
okejki 18 · komentarze 5 · 2 miesiące i 5 godzin temu