Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał piranha
Jak nakręcono Alita: Battle Angel?
Jak stworzono główną bohaterkę filmu? W jaki sposób animowano jej twarz? Jak zbudowano lokacje? Jak wyglądały prace nad najnowszym filmem Rodrigueza?
okejki 32 · komentarze 8 · 4 dni temu
Start rakiety Sojuz widziany z Międzynarodowej Stacji Kosmicznej
Timelapse pokazujący start z kosmodromu Bajkonur rakiety Sojuz wynoszącej na orbitę statek transportowy Progress MS10. Film został nagrany 16 listopada 2018 roku przez astronautę Aleksandra Gersta. Progress zacumował do ISS dwa dni później.
okejki 29 · komentarze 12 · 5 dni temu
Kostka Rubika którą ułozysz i ty!
Nie wychodzi ci układanie kostki Rubika? Oglądałeś te wszystkie tutoriale i dalej niczego się nie rozumiesz? Nie potrafisz wyciągnąć tego upartego kawałka w rogu? Mamy coś dla ciebie! Naszą magnetyczną kostkę Rubika bezproblemowo rozłożysz na kawałki , i już po kilku sekundach będziesz mógł się pochwalić idealnie ułożoną łamigłówką!
6 dni temu
Żyrandol dla prawdziwego Bojownika
Narzędzia wykorzystane przy budowie raczej nie są dostępne każdemu, ale z materiałami nie powinno być problemu.
okejki 15 · komentarze 9 · 28 dni temu
Neon dla Suicide Girls
Wesley Treat otrzymał zlecenie zrobienia neonu, który zostanie zamontowany na siedzibie Suicide Girls. Warunek - neon miał wyglądać, jakby wisiał niekonserwowany od wielu lat. Wykonanie znaku było dość pracochłonnym procesem. Jak Wesley sam przyznał, był to najbardziej skomplikowany z projektów, w których wykorzystał technikę nakładania kolejnych warstw farby.
okejki 24 · komentarze 2 · 28 dni temu
Dronem do góry nogami
Tu nie zastosowano żadnych sztuczek montażowych. Do niedawna wydawało się, że takie akrobacje można robić tylko helikopterami. Tymczasem odpowiednio wyposażony dron też umożliwia wykonywanie skomplikowanych akrobacji "3D". W porównaniu do "klasycznych" dronów wyścigowych czy free-style, taki dron musi mieć sterowniki silników umożliwiające zmianę kierunku obrotów, śmigła dające c(…)
okejki 10 · komentarze 8 · 29 dni temu
Największe wpadki statystów filmowych cz. 2
Jakie są największe wpadki statystów filmowych? Od niedopiętego rozporka, poprzez dziwne zachowania, pokraczne poruszanie się, na wydawaniu abstrakcyjnych dźwięków kończąc. Co porabiają statyści filmowi, gdy odpalona jest kamera?
okejki 16 · komentarze 6 · 1 miesiąc i 6 dni temu
Scenariusz filmowy vs ostateczny efekt
Jak prezentują się sceny filmowe w zestawieniu ze scenariuszem? Czy aktorzy zawsze prowadzą dialogi zgodnie z zapisaną wersją? Jak opisywane są wydarzenia, a jak prezentują się przed kamerą? Jak powstaje scenariusz?
okejki 21 · komentarze 9 · 1 miesiąc i 8 dni temu
Czego Brian May dowiedział się o pyle międzyplanetarnym?
Wszyscy znają Briana Maya jako członka grupy Queen. Sporo osób wie o tym, że legendarny rockman obronił doktorat z astrofizyki. Ale bardzo niewiele osób wie o tym, czego dokonał podczas pracy nad doktoratem.
okejki 13 · komentarze 3 · 1 miesiąc i 15 dni temu
Wygadana dziewczynka
"Mama mi powiedziała, że zapisała mnie do przedszkola. Powiedziałam jej, że chciałam iść na studia prawnicze. A ona: Nie, Mila. Masz tylko 2 latka".
okejki 29 · komentarze 9 · 1 miesiąc i 20 dni temu