Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał piotr19770
Miniaturka MTV
Jak wyłapywać śmieci z potoku.
Na gdańskim potoku Strzyża pojawiły się specjalne plastikowe rękawy których zadaniem jest wyłapywanie śmieci z wody.Plastikowe siatki pojawiły się na Strzyży w okolicach zbiornika retencyjnego.Siatki zostały zamontowane około 2 tygodnie temu i widać ,że wyłapują sporo śmieci. (1x oglądano na YT)
okejki 2 · 6 godzin temu
Miniaturka MTV
Jak ostrzegać przechodniów przed piratami drogowymi.
Zatrzymując się w celu przepuszczenia pieszych trzeba zwracać uwagę czy z tyłu nie nadjeżdża jakiś pirat drogowy nie mający zamiaru zatrzymać się na pasach.Użycie klaksonu w odpowiednim momencie może nawet uratować komuś życie. (0x oglądano na YT)
okejki 1 · 1 dzień temu
Miniaturka MTV
"Twój ból jest lepszy niż mój" transparent w Gdańsku.
"Twój ból jest lepszy niż mój" transparent w Gdańsku. 1.06.2020. Tydzień temu na wiadukcie na gdańskim osiedlu Zaspa pojawił się identyczny transparent.Transparent zniknął po 2 dniach.Po tygodniu ktoś go znowu zawiesił. (2x oglądano na YT)
okejki 1 · 5 dni temu
Miniaturka MTV
Północny wiatr i załamujące się fale.
31.05.2020 silny północny wiatr spowodował powstanie dość wysokich fal na wodach Zatoki Gdańskiej. (5x oglądano na YT)
6 dni temu
Miniaturka MTV
Gdańsk - drogówka poluje na piratów drogowych.
31.05.2020 na jednej z ulic Gdańsk w słoneczny niedzielny poranek na kierowców łamiących przepisy czekają "uzbrojeni" w radar policyjny funkcjonariusze gdańskiej drogówki. (17x oglądano na YT)
6 dni temu
Miniaturka MTV
Ciekawie wyglądające chmury.
Ciekawie wyglądające chmury. Gdańsk maj 2020. (2x oglądano na YT)
6 dni temu
Miniaturka MTV
Kontenerowiec kombinowany GRANDE SIERRA LEONE wypływa z GSR.
Kontenerowiec kombinowany GRANDE SIERRA LEONE wypłynął z Gdańskiej Stoczni Remontowej.Na statku zamontowano płuczkę spalin ograniczającą emisję szkodliwych związków do atmosfery. (15x oglądano na YT)
okejki 3 · 7 dni temu
Miniaturka MTV
Słynny wiadukt na gdańskim osiedlu Zaspa.
Słynny wiadukt na gdańskim osiedlu Zaspa.Wiadukt powstał w latach 70.O wiadukcie było ostatnio głośno w mediach po umieszczeniu na nim przez anonimową osobę transparentu odnoszącego się do sytuacji w radiowej 3.Na transparencie był napis:"twój ból jest lepszy niż mój". (7x oglądano na YT)
8 dni temu
Miniaturka MTV
Teren wojskowy - Gdańsk Westerplatte.
Teren wojskowy - Gdańsk Westerplatte.Idąc plażą można dojść do tablic z informacją o terenie wojskowym jeszcze do niedawna teren zabezpieczony był siatką i drutem kolczastym teraz dostęp nie jest już niczym ograniczony. (1x oglądano na YT)
13 dni temu
Miniaturka MTV
Tymczasem na wiadukcie w Gdańsku
"Twój ból jest lepszy niż mój" - transparent z tytułem "zakazanej" piosenki Kazika odnoszący się do sytuacji w radiowej trójce zawisł na wiadukcie na gdańskim osiedlu Zaspa. Takie efekty wywołuje cenzura.
okejki 149 · komentarze 75 · 19 dni temu