Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał optivus
Nieoczekiwany kumpel do zabawy
I tak chęć zabawy sprawiła, że na chwilę zapomnieli o pierwotnych instynktach. Ciekawe co by było, gdyby nie było ogrodzenia.
okejki 30 · komentarze 10 · 1 dzień i 6 godzin temu
5 najciekawszych przykładów naukowego wizjonerstwa
Jeżeli powiemy komuś - "człowiek renesansu", to jest duża szansa, że pomyśli o Leonardzie da Vinci. W moim mniemaniu jeszcze lepiej pasuje do niego wizjoner. Wizjoner czasów, w których każdy zajmujący się nauką mógł takim wizjonerem zostać. W miarę jak mieliśmy jako ludzkość coraz większą wiedzę, coraz trudniej było takim wizjonerem zostać... Co nie znaczy, że dużo bardziej współcz(…)
okejki 18 · 1 dzień i 6 godzin temu
"Lecimy" - spot NASA o jej najbliższych planach
W krótkim, ale konkretnym spocie NASA wyjaśnia, jakie ma plany podboju kosmosu na najbliższe lata. Jesteśmy świadkami nowego wyścigu kosmicznego - tym razem mniej pomiędzy państwami, a bardziej między NASA a sektorem prywatnym.
okejki 22 · komentarze 11 · 3 dni temu
Zawieszenie magnetyczne - głupie, ale działa!
Choć mówią, że jak coś działa, nie jest głupie. Jak by nie patrzeć, to dopiero prototyp, i to jeszcze rosyjski, więc do komercjalizacji i seryjnej produkcji jeszcze daleka droga, ale być może już niedługo stanie się to obowiązkową technologią w wiejskim tuningu?
okejki 64 · komentarze 35 · 3 dni temu
Kiedy chcesz być królem popu...
...musisz ćwiczyć. Duuuużo ćwiczyć.
okejki 179 · komentarze 14 · 4 dni temu
Mysz z jajami
... albo kot z instynktem ukierunkowanym wyłącznie na jedzenie z puszki.
okejki 11 · 4 dni temu
Gówniane bomby - chińskie wynalazki. Historia Bez Cenzury
Obecnie chińskie produkty kojarzą się nam zwykle z niską jakością i podróbkami. Nie zawsze jednak tak było. W dawnych czasach swoją innowacyjnością Chiny wyprzedzały Europę nawet o setki lat. Czym Chińczycy katowali swoje wątroby? Co wynaleźli poszukując podobno eliksiru nieśmiertelności? Jakie finezyjne nazwy nadawali swoim bombom? Tego wszystkiego dowiecie się z dzisiejszego odci(…)
okejki 22 · 6 dni temu
7 sposobów na... Ucieczkę z Korei Północnej
Zestawienie siedmiu sposobów na rezygnację z gościnności opiekuńczego państwa Kim Dzong Una, wraz z ich niebezpieczeństwami i konsekwencjami. Jest też wątek Polski - nazwać go "kontrowersyjnym" to jak nic nie powiedzieć.
6 dni temu
Tak się bawią duzi chłopcy!
Modele ciężarówek, maszyn i samochodów w skali 1/87. Ceny tańszych modeli to od 500 euro, frajda z zabawy - bezcenna. Cóż, jeśli potrafisz jeździ takim dużym, to ci płacą i nazywasz to pracą, jeśli zmniejszysz skalę, musisz płacić i nazywasz to zabawą ;)
okejki 6 · 6 dni temu
Pech w sporcie
Nie zawsze się przegrywa przez brak umiejętności - czasami dopada cię zwykły pech. A ten bywa śmieszny, niesprawiedliwy, bolesny...
8 dni temu