Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał norbi141
Aktywistka klimatyczna:"Musimy zacząć jeść dzieci!"(sic!)
To nie żart. Takie idee zaczynają się pojawiać w szeroko rozumianym środowisku ekologów na zachodzie.
okejki 3 · 14 dni temu
El Camino: Film „Breaking Bad” | Pełny zwiastun
Akcja filmu rozpoczyna się tam, gdzie zakończył się finałowy odcinek serialu, a w roli Jessego Pinkmana powraca Aaron Paul. Premiera na Netflixie 11 października. A ja dalej mam poważne wątpliwości.
okejki 5 · 23 dni temu
Filmowa kontynuacja Breaking Bad - zwiastun El Camino: A Breaking Bad Movie
Legenda doczeka się filmowej kontynuacji. Na razie wiadomo tylko tyle, że film opowie co się działo po ostatnim akordzie Heisenberga. Za obraz odpowiada Vince Gilligan - twórca oryginalnego serialu "Breaking Bad". Premiera już 11 października na Netflixie!
okejki 95 · komentarze 51 · 1 miesiąc i 23 dni temu
Mandalorian - nowy serial w Świecie Gwiezdnych Wojen
Akcja serialu dzieje się kilka lat po wielkim fuksie pt. Bitwa o Endor, w samym epicentrum Galaktycznej Wojny Domowej. Imperium jest w generalnym odwrocie, a Sojusz Rebeliantów właśnie przeistoczył się w Nową Republikę. W tle wydarzeń kształtujących przyszłość galaktyki, trochę na uboczu, mamy kolesia w znanej w całej galaktyce zbroi z hełmem z wizjerem w kształcie litery T, przemi(…)
okejki 117 · komentarze 37 · 1 miesiąc i 24 dni temu
"Polityka" - oficjalny zwiastun nowego filmu Patryka Vegi
W trailerze widzimy postaci inspirowane m.in. Jarosławem Kaczyńskim, Beatą Szydło, Grzegorzem Schetyną, Antonim Macierewiczem, Bartłomiejem Misiewiczem czy Tadeuszem Rydzykiem. Będzie się działo! Premiera 4 września 2019.
okejki 207 · komentarze 128 · 2 miesiące i 9 dni temu
Irlandczyk - zwiastun nowego filmu Martina Scorsese
Irlandczyk, piąta już gangsterska epopeja Martina Scorsesego. Reżyser po raz kolejny zabierze nas do Ameryki lat 50. i 60., złotego okresu amerykańskiej mafii, na przykładzie losów Eda "Irlandczyka" Sheerana, płatnego zabójcy (granego przez Roberta De Niro) na usługach mafii, odpowiedzialnego m.in. za zabójstwo Jimmiego Hoffy. Oprócz niego w filmie wystąpią Al Pacino, Harvey Keite(…)
okejki 134 · komentarze 28 · 2 miesiące i 18 dni temu
Star Trek: Picard - oficjalny zwiastun. Jest grubo
Kolejny dzień Comic-Conu i kolejna perełka. Tym razem coś, na co niektórzy czekali od ponad 15 lat, czyli kontynuacja przygód kapitana Piccarda znanego z serialu i filmów TNG jak i Voyagera. Wróciło kilka znanych postaci, aczkolwiek nie tyle, ile byśmy się spodziewali. Jaramy się bardziej jak na Wiedźmina. Oby tylko tego nie zepsuli jak Discovery.
okejki 196 · komentarze 86 · 2 miesiące i 28 dni temu
Wiedźmin serial 2019 zwiastun
Wyczekiwana przez wszystkich netflixowa ekranizacja przygód Geralta z Rivii doczekała się pierwszego zwiastuna. No i tak średnio bym powiedział. Jak dla mnie to za dużo w tym Gry o Tron.
okejki 2 · 2 miesiące i 29 dni temu
Top Gun: Maverick - oficjalny zwiastun
Po ponad 30 latach Maverick wraca na ekrany. Czy tylko ja odnoszę wrażenie, że wygląda to jak kolejna część Mission Impossible?
okejki 117 · komentarze 65 · 3 miesiące i 9 godzin temu
Poradnia małżeńska Vegety i Bulmy
Vegeta i Bulma to chyba najbardziej małżeństwo w serii Dragon Ball. Christopher Sabat oraz Monica Rail , aktorzy podkładający im głosy postanowili wykorzystać swoje doświadczenie z pracy przy anime by pomóc swoim fanom w dosyć oryginalny sposób.
okejki 1 · 3 miesiące i 26 dni temu