Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał napoleon_kick
Miniaturka MTV
Napoleon sprzedaję swoją sportową furę - pojemność 2400
W tym odcinku postanowiłem się rozstać z moim sportowym autem. Super szybki samochód wyścigowy po przeróbkach z kratą bezpieczeństwa w środku :) . Zapraszam do oglądania i zakupu . Zapraszam na : Mój instagram: https://www.instagram.com/napoleon_ki... Mój Facebook: https://www.facebook.com/maciej.napol... (22x oglądano na YT)
okejki 2 · 8 godzin temu
Miniaturka MTV
Ruchoma głowica dla mobilnego DJa i nie tylko ChauvetDJ Intimidator TRIO
W dzisiejszym odcinku prezentujemy głowicę marki Chauvet DJ Intimidator TRIO. Dzięki funkcji Totem oraz możliwości sterowania za pomocą pilota bardzo fajna dla DJów czy jedno- osobowych firm rentalowych. Funkcja kalejdoskop - fajny efekt na "każdą " imprezę . Zapraszam do oglądania oraz na nasz kanał na Youtube https://www.youtube.com/user/lfxproshop/ (1x oglądano na YT)
okejki 1 · 1 dzień temu
Miniaturka MTV
Mam lęk wysokości a skoczyłem z 4000m.
Mam lęk wysokości a skoczyłem z 4000m. Z helikoptera - była jazda :) Mój Youtube: https://www.youtube.com/user/napoleonlfx/videos Mój instagram: https://www.instagram.com/napoleon_kick_sometimes/
4 dni temu
Miniaturka MTV
Numark Party Mix kontra Hercules DJ Inpulse 200 porównanie DJ kontrolerów
Zapowiedź porównania Numark Party Mix kontra Hercules DJ Inpulse 200. Który kontroler będzie lepszy dla DJa ?
okejki 2 · 7 dni temu
Miniaturka MTV
Prosty mixer dla DJa na początek Reloop RMX 10 bt
W dzisiejszej prezentacji pokazujemy prosty dwu-kanałowy DJ mixer. Mixer dla DJa Reloop RMX 10bt to mixer posiadający na swoim pokładzie 2 kanały , cross, trzy poziomowe EQ oraz możliwość połączenia się z źródłem dźwięku poprzez bluetooth. (10x oglądano na YT)
8 dni temu
Miniaturka MTV
Jak zanurkować w Domu ? #zostanciewdomu cz.3 NIEporadnik
Kolejny odcinek mojego ( nie ) poradnika. Tym razem pokazuje Wam jak przygotować łazienkę by zalać ją wodą i zanurkować. Miłego oglądania. Zapraszam na : Mój instagram: https://www.instagram.com/napoleon_ki... Mój Facebook: https://www.facebook.com/maciej.napol... (0x oglądano na YT)
okejki 4 · 12 dni temu
Miniaturka MTV
Mikrofon do podcastów dla Youtuberki, Youtubera AKG Lyra
Dziś prezentacja w mikrofonu AKG Lyra USB w trochę inny sposób "pokazujemy" dźwięk. Fajna sprawa dla podcasterów, youtuberów czy dla muzyków. (56x oglądano na YT)
okejki 4 · 13 dni temu
Miniaturka MTV
Jak zrobić grilla w domu ? Majówka ? zostańmywdomu NIE poradnik
Witam wszystkich w tych ciężkich czasach. Mamy maj czyli czas kiedy w "normalnych" czasach poświęcaliśmy na wypady za miasto czyli tak zwane majówki. Dziś pokazuje jak zostać w domu i jednocześnie zjeść prawdziwego grilla. Słowo klucz #NIEporadnik :) Zapraszam do oglądania komentowania i podsuwania pomysłów co możemy ( NIEE ) zrobić w domu. Miłego oglądania cześć. Zapraszam na : (…)
okejki 8 · 21 dni temu
Miniaturka MTV
Jak zostać DJem - NIE poradnik
Hej przed Wami pierwszy film #zostańmywdomu . Jest to mój pierwszy zmontowany film w adobe i z dwóch kamer więc proszę o wyrozumiałość. ( kamerowanie oczywiście Mundek) W tych ciężkich czasach trzeba mieć jeszcze więcej dystansu oraz poczucia humoru. Mam nadzieję, że .... Zapraszam oczywiście do polubienia kanału - mam nadzieję, że już teraz filmy zaczną się pokazywać w miarę reg(…)
okejki 2 · 25 dni temu
Miniaturka MTV
Monitory dla Gracza, do Podcastu - do Studia z bluetooth JBL 104BT
Monitory dla Gracza, do Podcastu - do Studia z bluetooth JBL 104BT. Tym razem przyjrzeliśmy się monitorom JBL 104BT z opcją połączenia za pomocą Bluetooth.
okejki 6 · 1 miesiąc temu