Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał michmu
Adam Małysz i Michał Doleżal odśnieżają Wielką Krokiew w Zakopanem
Polscy skoczkowie trenują przed rozpoczęciem nowego sezonu na Wielkiej Krokwi w Zakopanem. Poniedziałkowy trening, mógłby zostać odwołany, gdyby nie Adam Małysz i Michal Doleżal, którzy... odśnieżali skocznię!
okejki 186 · komentarze 30 · 9 dni temu
Hekser - zwiastun Wiedźmina po śląsku
Dobrze, że są napisy, bo byśmy nic nie zrozumieli z tej godki.
okejki 34 · komentarze 15 · 10 dni temu
Czarna Wołga S02E03 | Wiolka Walaszczyk | Porsche Carrera 911 4S
W tym odcinku Czarnej Wołgi same nowości! Po raz pierwszy Rafał przetestuje samochód marki Porsche i po raz pierwszy gościem odcinka będzie kobieta! Pamiętajcie, żeby dzień święty święcić, zapnijcie pasy i ruszamy na przejażdżkę 911 Carrera S w kolorze szatana…
okejki 3 · 10 dni temu
TRM - taktyczny robot miotany
TRM produkowany przez Przemysłowy Instytut Automatyki i Pomiarów PIAP to niewielkie, zdalnie sterowane urządzenie, które ma wspomóc operacje prowadzone w niebezpiecznym i trudno dostępnym otoczeniu. TRM jest odporny mechanicznie - wytrzymuje zrzucenie z wysokości 9 m na twarde podłoże. Zakłada się, że zasięg rzutu robotem to około 15-20 m. Ma też możliwość przenoszenia mechanizmu p(…)
okejki 19 · komentarze 10 · 20 dni temu
Wielbłąd i dwoje turystów
Co może pójść nie tak? Dodatkowy plus przyznajemy za oprawę muzyczną.
okejki 406 · komentarze 46 · 22 dni temu
Jak powstają biustonosze?
Bielizna damska powinna być wygodna, nie może krępować ruchów przy wykonywaniu codziennych czynności. Odpowiednio dobrana zapewni komfort oraz pewność siebie, bielizna bowiem modeluje sylwetkę oraz podkreśla urodę kobiety. Aby przekonać się jak powstaje odwiedziliśmy firmę Nipplex która na rynku obecna jest już od ponad 25 lat, specjalizującej się w produkcji biustonoszy, fig, s(…)
okejki 1 · 26 dni temu
Porównanie spalania od góry i tradycyjnego
Na filmiku są przedstawione dwie metody spalania tradycyjna (przeciwprądowa) i poprawna czyli od góry (współprądowa). Paląc od góry można zaoszczędzić około 30% opału i kilkukrotnie obniżyć emisję zanieczyszczeń w porównaniu do palenia tradycyjnego.
okejki 170 · komentarze 82 · 1 miesiąc i 10 dni temu
NAJMNIEJSZY URSUS NA ŚWIECIE !
Pan zbudował pomniejszona replikę legendy polskiej wsi, czyli ursusa c-330. I to na chodzie!
okejki 1 · 1 miesiąc i 25 dni temu
Poland can into space
Tak. Polacy w kosmosie i ich rakiety BIGOS , MORTADELA
okejki 6 · 1 miesiąc i 27 dni temu
Elektrownia wiatrowa - co jest w środku? Jak działa?
Mała (225kW) elektrownia wiatrowa od środka, Vestas V27 - jak zbudowana jest mechanika? Jak wyglądają prace serwisowe? Maszyna jest starszego typu, bo z 1993 r., lecz o łopatologicznej budowie, bez przesadnie rozbudowanej elektroniki, co daje efekt w miarę spokojnej eksploatacji. O wiatraku opowiada jego właściciel i jednocześnie serwisant - pan Jacek.
okejki 25 · komentarze 23 · 1 miesiąc i 28 dni temu