Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał k780109
LUBIN. WYPADEK NA SKRZYŻOWANIU AL. KEN I UL. LEGNICKIEJ
Ten wypadek wyglądał naprawdę groźnie. Osobowa skoda wypadła z zakrętu i dachowała. Jechali nią 41-letnia kobieta i jej 6-letnie dziecko. Zdarzenie uchwycił miejski monitoring.
okejki 5 · 5 dni temu
Dzika jazda pod prąd na obwodnicy Miękini
Wariat czy samobójca? Co musi mieć w głowie kierowca, żeby odwalić taką akcję?
okejki 188 · komentarze 67 · 19 dni temu
Szczęki kontynuacja
Prawie jak w "Szczękach". Rekin ludojad u wybrzeży New Jersey (http://www.tvn24.pl)
okejki 2 · 5 miesięcy i 19 dni temu
przejazd na czerwonym, przekroczenie podwójnej ciągłej, wyprzedzanie na skrzyżowaniu, mandat...
Ząbkowice Śląskie, 23.05.2019 Kierowca BMW na austriackich tablicach postanowił zignorować kilka przepisów ruchu drogowego. Nie mogłem pozostać obojętny. 200 m dalej stał patrol Policji... Kierowca został zatrzymany kilka kilometrów za Ząbkowicami. Wyglądał na totalnie zaskoczonego pościgiem i z niedowierzaniem wpatrywał się w nagranie z wideorejestratora. Niestety nagranie z z(…)
okejki 7 · 6 miesięcy i 13 dni temu
Pijany rowerzysta wyłamuje szlaban na przejeździe
Miał ponad trzy promile alkoholu w organizmie. W takim stanie próbował jechać na rowerze. Na drodze stanął mu szlaban kolejowy. 27-latek tak długo napierał...
okejki 1 · 9 miesięcy i 6 godzin temu
Krowa na wagarach
Na placu Grunwaldzkim można dziś było spotkać... krowę. Zwierzę uciekło z budynków wydziału weterynarii Uniwersytetu Przyrodniczego i trawnikiem biegnącym wzdłuż ulicy dziarskim krokiem wybrało się w kierunku Ronda Reagana. Czytaj więcej: https://gazetawroclawska.pl/krowa-chodzila-po-placu-grunwaldzkim-uciekla-z-uczelni/ar/13946362#strefa-agro
okejki 2 · 9 miesięcy i 1 dzień temu
Nagranie z próby podpalenia pubu w Lubinie
Niezłych mają podpalaczy w tym Lubinie. Mały włos, a idiota dokonałby pokazowego samospalenia, a tak trzeba go szukać i przykładnie ukarać.
okejki 20 · komentarze 16 · 10 miesięcy i 23 dni temu
Pobicie kierowcy piaskarki
On był pijany i zupełnie nad sobą nie panował. Ona próbowała załagodzić sytuację. Nie wyszło. 23-latek z Zielonej Góry najpierw kopnął w przejeżdżający pług, potem szamotał się z kierowcą piaskarki. Jego wyczyny nagrała kamera monitoringu. (http://www.tvn24.pl)
rok i 4 dni temu
wandal zniszczył najnowszego Impulsa
Koleje Dolnośląskie szukają wandala, który w ubiegły piątek zniszczył najnowszego Impulsa należącego do przewoźnika. Do zdarzenia doszło trzy kilometry przed st
okejki 3 · rok i 17 dni temu
Pasażerowie dosłownie wyp***dalają typa na gapę z pociągu
Takiej inby w środkach komunikacji w Polsce dawno nie było. Naprawdę, może brakuje jakiejś soczystej lepy na głupi ryj, ale wiele się tutaj wydarzyło. Akcja lepsza niż w filmach sensacyjnych!
okejki 338 · komentarze 290 · rok i 24 dni temu