Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał joemonster
1300 osób ewakuowano śmigłowcami z uszkodzonego wycieczkowca. Co za przygoda!
Wycieczkowiec "Viking Sky" z 1500 pasażerów na pokładzie uległ awarii, przestały działać silniki. 8-metrowe fale zaczęły spychać go na skaliste brzegi Norwegii i podjęto decyzję o ewakuacji. Pięć śmigłowców zaczęło transportować ludzi na ląd i zdążyły zabrać do końca akcji niemal 500 osób, poza kilkoma lekko rannymi, wszyscy są zdrowi. Przerażeni, ale ich życiu nie zagraża niebezpi(…)
okejki 99 · komentarze 56 · 1 miesiąc i 11 godzin temu
Nikt im nie wierzył, że to się uda, ale "kiblolot" - samolot sedes wzbił się w powietrze!
Ekipa FliteTest znana jest ze swoich pomysłów i świetnych filmów wszystkim modelarzom, ale czasem tworzą też konstrukcje, które zainteresują każdego kto nawet nie interesuje się lotnictwem. Tym razem ktoś w komentarzach rzucił hasło "zrób latający kibel" a oni podchwycili temat i zabrali się za konstruowanie takiego monstrum. W końcu przyszedł dzień oblotów...
okejki 12 · komentarze 9 · 2 miesiące i 1 dzień temu
Mistrzostwa Świata w skokach śmierci w Norwegii. Boli od patrzenia
Do tej zabawy trzeba mieć wielkie jaja, wielką odwagę i jeszcze więcej głupoty. Uczestnicy skaczą z 10 metrów, obierają różne dziwaczne pozy, a najwięcej punktów dostaje ten zawodnik, którego ciało jak najdłużej pozostaje w pozycji równoległej do wody. Lądowania w wodzie często są bolesne i kończą się poważnymi kontuzjami, ale mimo to wszyscy bawią się znakomicie, zwłaszcza widzowi(…)
okejki 193 · komentarze 60 · 2 miesiące i 17 dni temu
FALAFEL, czyli parodia "Nie Ma Fal" Dawida Podsiadło
Dawid Podsiadło smuci coś o braku fal, ale oni odkryli zaszyfrowaną zawartość - to tak naprawdę piosenka o odchudzaniu się z pomocą falafeli.
okejki 140 · komentarze 30 · 3 miesiące i 54 minut temu
Hollywoodzkie aktorki wychwalają Harveya Weinsteina, kiedyś anioła, aktualnie potwora
Aktualnie trwają procesy przeciwko temu znanemu producentowi, ale dziwny jest ten świat - jeszcze parę lat temu podziękowania składały mu najznamienitsze panie i znani panowie: Meryl Streep, Madonna, Kate Winslet, Jennifer Lawrence, Nicole Kidman, Martin Scorsese, Ben Affleck, Matt Damon, Gwyneth Paltrow, Holly Hunter, Robin Williams, Daniel Day-Lewis, Leonardo DiCaprio, Penelope C(…)
okejki 102 · komentarze 93 · 4 miesiące i 7 dni temu
Uważasza, że globalne ocieplenie spowodowane przez człowieka to bzdura i spisek bogatych? Zobacz to
Często pisze się o tym, że w kwestii globalnego ocieplenia i jego związku z działalnością człowieka panuje naukowy konsensus. 99% naukowców potwierdza ten fakt. Wzięli udział w głosowaniu? Nie! Jak działa nauka (oraz jak działają denialiści, którzy ją odrzucają) opisuje kurs internetowy Denial 101x przygotowany przez University of Queensland, który pomoże ci zrozumieć metody stoso(…)
okejki 17 · komentarze 31 · 4 miesiące i 14 dni temu
Czesław Dyzma - nieznany Polak, który wystąpił w filmie James Bond - For your eyes only
Nie, nie jest to aktor, tylko pilot. Producenci Bonda zgłosili się do zakładów PZL Świdnik, żeby te użyczyły im śmigłowiec Mi-2 i akurat w październiku 1980 roku dyrekcja zgodziła się. Pilot Czesław Dyzma i nieżyjący już mechanik Stanisław Porębski polecieli śmigłowcem zza "żelaznej kurtyny" do całkiem innego "świata" i w tym filmie opowiedzą, jak zapamiętali swoją podróż na greck(…)
okejki 213 · komentarze 20 · 4 miesiące i 24 dni temu
Relacja na żywo z lądowania sondy NASA InSight na Marsie
Tak wyglądało lądowanie na Marsie z perspektywy pracowników Kontroli Misji plus dodatkowe komentarze naukowców na sondy temat. Więcej na https://mars.nasa.gov/insight. Oryginalna transmisja z 26 listopada 2018 roku godzina 11.00 PT
okejki 100 · komentarze 55 · 4 miesiące i 27 dni temu
Agnieszka Chylińska daje poruszający wywiad, a na koniec okazuje się, że jednak sprzedaje płytę
Wywiad jest mocny i dobrze się ogląda, Agnieszka ma wyrazistą osobowość i to widać w każdym momencie, wiele osób będzie współczuć, wiele osób się odnajdzie w jej problemach i pewnie płyta będzie hitem. Ale jednocześnie w ostatnich minutach okazuje się, że ta niby spowiedź z życia to promocja nowej płyty... Taki trochę niesmak, że znów showbiz ją wykorzystał dla złotych monet - kied(…)
okejki 52 · komentarze 89 · 5 miesięcy i 10 dni temu
Pyongyang z drona - stolica Korei Północnej, jakiej nie widzieliście
"Pyongyang jest najdziwniejszym miastem w jakim do tej pory w życiu byłem. Jednocześnie to jednym z najbardziej intrygujących i zupełnie niepodobnych do żadnego innego. Wyruszasz tam z 100 pytań, a wracasz z 1000" - Joerg Daiber własnym sumptem, bez sponsorów i patronów pojechał tam, zorganizował masę pozwoleń i wrócił do nas z tym filmem.
okejki 23 · komentarze 11 · 5 miesięcy i 11 dni temu