Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał joemonster
Grosza daj wiedźminowi, czyli polska wersja Toss a coin to your Witcher
Nie wiem jak wy, ale my nucimy to na okrągło.
okejki 200 · komentarze 111 · 23 dni temu
Adam Mickiewicz - PATO EMIGRACJA (przeróbka od Facecje.pl)
Tak by to wyglądało, gdyby ten rap powstał w latach 30. XIX wieku w Paryżu. Adam Mickiewicz Pato Emigracja Mój ziomo w Filomatach grzał tabakę pierwszego września Po pierwszej szczypcie nie miał hajsu na drugą i przestał ze wstydu nam mówił, że to alergia Mój ziomo miał marzenia, które chciał spełniać Marzył o Polsce, a śledczym ściemniał, że mu chodzi o Wietnam Wilno -(…)
okejki 226 · komentarze 28 · 28 dni temu
Młynek Żurakowskiego - nieznana figura lotnicza wymyślona przez Polaka
Pan Janusz Żurakowski był polskim pilotem doświadczalnym na emigracji w Kanadzie. Figurę zwaną młynkiem wymyślił już w 1945 roku, przedyskutował z inżynierami i podjął się jej pierwszego wykonania, ale tłokowe silniki de Havilland Horneta były za słabe. Udało się dopiero z odrzutowym de Gloster Meteorem i na filmie zobaczycie jego udany pokaz z targów lotniczych w Farnborough w 1(…)
okejki 74 · komentarze 37 · 1 miesiąc i 3 dni temu
Gilette, uczcie się robić reklamy dla nowoczesnych mężczyzn od Nivei!
Nie obrzucanie winą jest drogą, ale docenianie wrażliwej strony twardzieli. Oto mężczyźni, którzy przecierali szlaki męskiej wrażliwości. Kurde, przy wikingu prawie mi łezka poleciała.
okejki 576 · komentarze 64 · 2 miesiące i 13 dni temu
Spędziłem 107 godzin pod ziemią! (A ze mną redaktor Joe Monstera)
@KawiakJones zabrał @Coldseed'a do Paryża i spędzili jak porąbani pięć dni (i nocy!) pod ziemią w mało znanych katakumbach pełnych wąskich przejść, długich korytarzy, dziwnych pomieszczeń. Jak chcecie wiedzieć jak to jest, oglądajcie ten film i kolejne.
okejki 116 · komentarze 32 · 2 miesiące i 16 dni temu
19 powodów, dla których powinieneś kupić sobie Ładę!
Znany youtuber Borys nie może się mylić!
okejki 11 · komentarze 4 · 2 miesiące i 23 dni temu
Niezwykła historia ssaczego mleka
Jest taka substancja, która potrafi ukształtować nasze zdrowie na bardzo wczesnym etapie rozwoju. Bardzo, bardzo wczesnym. W zasadzie to nasze pierwsze pożywienie. Mleko. Substancja, której wydzielanie jest charakterystyczne dla ssaków. Substancja, od której uzależnione jest ich przeżycie. Substancja dużo bardziej niezwykła niż się może nam w pierwszej chwili wydawać.
okejki 71 · komentarze 14 · 2 miesiące i 23 dni temu
Bracia chrystusowcy zagłuszają zdrowaśką człowieka, który przypomniał ich grzechy
Akcja z filmu miała miejsce podczas rekolekcji w Zakonie Chrystusowców, 4 sierpnia 2019. Tytułowa modlitwa zaczyna się po tym, jak chłopak przypomina tę historię, w drugiej minucie. Ich były już członek, 10 lat temu więził i gwałcił trzynastoletnią dziewczynkę. Zakon przez parę lat udawał, że nic się nie stało, bo braciszek normalnie do zakonu należał, a wyleciał kiedy dorosła(…)
okejki 233 · komentarze 193 · 3 miesiące i 20 dni temu
Gonciarz rozwiewa największy mit dotyczący recyklingu
Ok, na końcu będzie reklama, ale nikt tak jak Krzysiu nie był w stanie pokazać nam jak wygląda droga butelek plastykowych wywalonych do żółtego śmietnika, przez sortownię i parę innych urządzeń, gdzie w długim procesie resztki zmieniają się w nowe butelki.
okejki 34 · komentarze 30 · 3 miesiące i 26 dni temu
Greta Stonogowa o kryzysie praworządności w Polsce
No wiemy, że to obraźliwa przeróbka... wiemy, że to nie o tym mówi Greta, my jej nie hejtujemy, ale rozemocjonowany głos Stonogi w tle... ;-)
okejki 53 · komentarze 18 · 3 miesiące i 26 dni temu