Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał joemonster
Rammstein po śląsku! Przedstawiamy zespóół OBERSCHLESIEN i JO CHCA
Utwór inspirowany jednym z utworów Rammsteina "Ich will" i pochodzi z singla "Hajmat" (2012) zespołu Oberschlesien.
okejki 28 · komentarze 15 · 7 dni temu
Microsoft zapowiada nową odsłonę Flight Simulatora! Wygląda bosko
Od premiery ostatniej wersji jednego z najlepszych symulatorów w 2006 roku minęło już trochę czasu i choć ta starutka gra dzięki dużej możliwości tworzenia dodatków wciąż wygląda nieźle, to na pewno fani latania z radością rzucą się nową wersję w 2020 roku. Te sceneria powalają.
okejki 223 · komentarze 78 · 14 dni temu
Kto lepiej harata w gałę: raperzy czy komicy?
Jakiś czas temu nasz kolega Adaś, zawodowo standuper, prywatnie fan zwierzaków zorganizował w Gdyni mecz zbierając niemałą ekipę graczy i kibiców, zebrali dla schronisk dla zwierząt 160 000 zł.
okejki 168 · komentarze 39 · 27 dni temu
Latający kowboje obsypali działkę kolegi papierem toaletowym
Zanim powiecie o nich coś niemiłego, to jest doświadczona ekipa pilotów i po akcji posprzątali (jak sami mówią - miało to zająć parę godzin, zajęło parę dni).
okejki 15 · komentarze 9 · 1 miesiąc i 1 dzień temu
Co za porąbane hobby - też chcę odpalać takie rakiety!
Chłopaki z Dude Perfect nie są w ciemię bici, to nie są byle rakietki, tylko niezłe potwory, i ich odpalanie wygląda niesamowicie (poza jedną, która prawie ich zabiła). Rekord wysokości to około 500 m!
okejki 128 · komentarze 34 · 1 miesiąc i 2 dni temu
Zdumiewające pulsowanie mózgu podczas bicia serca
Naukowcy z Uniwersytetu Stanforda oraz Uniwersytetu Auckland stworzyli algorytm, które wzmacnia minimalne ruchy mózgu podczas kiedy serce pompuje w niego krew, a które normalnie nie byłyby widoczne na MRI, dzięki czemu możemy obejrzeć je w tym filmie. W przyszłości będzie można wykrywać różne choroby obserwując odbiegające od normy wzorce pulsowania.
okejki 70 · komentarze 7 · 1 miesiąc i 4 dni temu
Dlaczego spłonęła Katedra Notre-Dame?
- Mam nadzieję, że to terroryści. Naprawdę. Bo ja wiem, kto pracuje na francuskich budowach - zaczyna się ten występ. I dalej bardzo prawdopodobny (oby nieprawdziwy) polski ślad... Fragment występu Piotrka Szumowskiego nagrany kilka dni po pożarze Katedry Notre-Dame.
okejki 99 · komentarze 26 · 1 miesiąc i 25 dni temu
1300 osób ewakuowano śmigłowcami z uszkodzonego wycieczkowca. Co za przygoda!
Wycieczkowiec "Viking Sky" z 1500 pasażerów na pokładzie uległ awarii, przestały działać silniki. 8-metrowe fale zaczęły spychać go na skaliste brzegi Norwegii i podjęto decyzję o ewakuacji. Pięć śmigłowców zaczęło transportować ludzi na ląd i zdążyły zabrać do końca akcji niemal 500 osób, poza kilkoma lekko rannymi, wszyscy są zdrowi. Przerażeni, ale ich życiu nie zagraża niebezpi(…)
okejki 99 · komentarze 56 · 2 miesiące i 30 dni temu
Nikt im nie wierzył, że to się uda, ale "kiblolot" - samolot sedes wzbił się w powietrze!
Ekipa FliteTest znana jest ze swoich pomysłów i świetnych filmów wszystkim modelarzom, ale czasem tworzą też konstrukcje, które zainteresują każdego kto nawet nie interesuje się lotnictwem. Tym razem ktoś w komentarzach rzucił hasło "zrób latający kibel" a oni podchwycili temat i zabrali się za konstruowanie takiego monstrum. W końcu przyszedł dzień oblotów...
okejki 12 · komentarze 9 · 4 miesiące i 7 godzin temu
Mistrzostwa Świata w skokach śmierci w Norwegii. Boli od patrzenia
Do tej zabawy trzeba mieć wielkie jaja, wielką odwagę i jeszcze więcej głupoty. Uczestnicy skaczą z 10 metrów, obierają różne dziwaczne pozy, a najwięcej punktów dostaje ten zawodnik, którego ciało jak najdłużej pozostaje w pozycji równoległej do wody. Lądowania w wodzie często są bolesne i kończą się poważnymi kontuzjami, ale mimo to wszyscy bawią się znakomicie, zwłaszcza widzowi(…)
okejki 194 · komentarze 60 · 4 miesiące i 16 dni temu