Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał historie
Miniaturka MTV
Eddie "Orzeł" Edwards | HISTORIE
Skoki narciarskie to sport z wieloletnią tradycją. Rywalizacja sięgająca XIX wieku wyłoniła wiele talentów, o których pamiętamy do dziś. W 1986 roku na belce startowej zasiadł Eddie Edwards. Brytyjczyk nie wygrał żadnego konkursu, ale w środowisku sportowym stał się legendą. Oto jest HISTORIA.
okejki 17 · komentarze 4 · 13 dni temu
Miniaturka MTV
Katastrofa Hindenburga | HISTORIE
3 maja 1937 roku niemiecki sterowiec Hindenburg rozpoczął kolejny transatlantycki rejs. Po dotarciu do Stanów Zjednoczonych, w wyniku złych warunków atmosferycznych i błędu ludzkiego, podniebny kolos rozpadł się w płomieniach. Oto jego historia.
okejki 18 · komentarze 6 · 21 dni temu
Miniaturka MTV
Zamach na Dubrowce - Rosja, 2002 | HISTORIE
23 października 2002 roku. Blisko 900 osób przybyło do jednego z moskiewskich teatrów, aby obejrzeć sztukę "Nord-Ost". W trakcie przedstawienia do budynku wtargnęło czeczeńskie komando, zamieniając teatralny spektakl na jeden z największych zamachów terrorystycznych w dziejach Rosji.
okejki 149 · komentarze 46 · 28 dni temu
Miniaturka MTV
Ayrton Senna - śmierć na torze l HISTORIE
1 maja 1994 roku tragicznie zapisał się w historii Formuły 1. Po śmierci Rolanda Ratzenbergera na dzień przed niedzielnym Grand Prix San Marino nikt nie przypuszczał, że to nie koniec fatalnych wydarzeń. Wśród kierowców walczących o zwycięstwo w trzeciej rundzie eliminacyjnej znalazł się trzykrotny mistrz świata - Ayrton Senna. Oto jego HISTORIA.
okejki 25 · komentarze 1 · 1 miesiąc temu
Miniaturka MTV
Jesse Owens - IO Berlin 1936, część 1 | HISTORIE
W roku 1936, w nazistowskich Niemczech zorganizowano letnie igrzyska olimpijskie. Hitler upatrywał w tym wydarzeniu okazję do potwierdzenia teorii o niezwykłej potędze aryjskiej rasy. Jego plany pokrzyżował amerykański, czarnoskóry atleta - Jesse Owens. Oto jego HISTORIA.
okejki 2 · 1 miesiąc temu
Miniaturka MTV
Francuskie Kolaborantki - Sypiając z wrogiem
Po wyzwoleniu Paryża spod niemieckiej okupacji w 1944 roku, Francuzi postanowili samodzielnie wymierzyć sprawiedliwość zdrajcom narodu. Publiczne golenie głowy było jedną z kar wymierzanych kolaborantkom. Oto ich historia.
okejki 100 · komentarze 55 · 1 miesiąc temu
Miniaturka MTV
Śmierć kosmonauty Władimira Komarowa podczas misji Sojuz 1 || HISTORIE
23 kwietnia 1967 roku z kosmodromu Bajkonur startuje statek kosmiczny Sojuz 1 z Władimirem Komarowem na pokładzie. Oto jego tragiczna historia.
okejki 155 · komentarze 39 · 1 miesiąc temu