Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał fereya
Miniaturka MTV
Mowa ciała w miłości
Czym dla Ciebie są Katarzynki i Andrzejki? Czy wiesz, że kiedyś były czasem wróżenia przyszłości matrymonialnej? Czy wiesz o czym świadczy mowa ciała osoby, którą "masz na oku"? Dziś możesz się dowiedzieć!
okejki 1 · 3 lata temu
Miniaturka MTV
Poznajcie Franka - czyli jak rozkłada się ciało
Kim jest Franek? Dlaczego jest tak istotny? Co się dzieje chwilę po śmierci człowieka? Czy po zgonie rosną paznokcie? Odpowiedzi na te pytania udzielamy powyżej! ----------------------------------------------------------------------------------------------------------- Carny's Dance by Kevin MacLeod is licensed under a Creative Commons Attribution license (https://creativec(…)
3 lata temu
Miniaturka MTV
Sesja w Helmowym Jarze
Wrocławscy studenci po raz kolejny pokazują, że sesja im niestraszna. Odwaga, braterstwo i solidarność pomogą sprostać każdemu egzaminowi.
okejki 4 · 5 lat temu
Miniaturka MTV
Unicorn City
Słyszałeś o LARP'ach? Coś obiło się o uszy, ale niekoniecznie wiesz na czym to polega? Zobacz Unicorn City. Przezabawna komedia i obowiązkowa pozycja dla fanów RPG, wszelkiego rodzaju planszówek i fantastyki. Czysta i wspaniała rzeczywistość larpowców. Enjoy! Wymagana minimalna znajomość języka angielskiego.
okejki 3 · 5 lat temu