Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał districtninetv
Wypadek pasażerskiego odrzutowca Fokker 100 w Astanie, Kazachstan
Odrzutowy samolot pasażerski Fokker 100 podczas podchodzenia do lądowania na lotnisku w Astanie doznał awarii jednego z silników. Pilot był zmuszony do lądowania w takich warunkach...
okejki 1 · 3 lata i 8 miesięcy temu
Manny Pacquiao o gejach
- To instynkt. Widzieliście kiedyś, aby parzyły się ze sobą zwierzęta tej samej płci? One są lepsze, bo potrafią odróżnić samice od samców. Jeśli mężczyzna spotyka się z mężczyzną, a kobieta z kobietą, to są gorsi od zwierząt - tą kontrowersyjną wypowiedzią dla jednej z lokalnych filipińskich telewizji Manny Pacquiao wywołał prawdziwą burzę, nie tylko w środowiskach homoseksualistó(…)
okejki 4 · 3 lata i 9 miesięcy temu
Czy można złamać penisa?
Bez paniki, panowie :)
okejki 6 · 3 lata i 10 miesięcy temu
Minister rolnictwa śpi w Sejmie!
Nocne posiedzenie Sejmu są męczące nie tylko dla widzów, ale i jak się okazuje także dla posłów. Najlepszym tego przykładem jest wczorajsza drzemka, którą uciął sobie w sejemowej palarni minister rolnictwa, Krzysztof Jurgiel. źródło: https://twitter.com/gajewska_kinga?ref_src=twsrc%5Etfw (1x oglądano na YT)
okejki 11 · 3 lata i 10 miesięcy temu
Boruta w Sejmie #3: Poseł Kropiwnicki prowadzi agencję towarzyską
- Sytuacja jest trudna, bo poseł Kropiwnicki wychodzi na mównicę i mówi wielokrotnie o standardach. Problem polega na tym, że mieszkańcy okręgu pana posła Kropiwnickiego skarżą się, że pan poseł Kropiwnicki w swoim mieszkaniu prowadzi agencję towarzyską - tak podczas debaty o zmianach w prokuraturze zwrócił się do Roberta Kropiwnickiego (PO) wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki(…)
okejki 12 · 3 lata i 10 miesięcy temu
Twórczość kibiców na lubelszczyźny
W sumie ważne, że jest rym :)
okejki 15 · 3 lata i 10 miesięcy temu
Robią selfie z martwym wielorybem
Skegness, Wielka Brytania. W ciągu weekendu na plażach zachodniej Anglii odnaleziono pięć martwych kaszalotów. Trzy z nich morze wyrzuciło na plażę w Skagness. Eksperci twierdzą, że niedojrzałe osobniki zapuściły się na płytkie wody w poszukiwaniu pożywienia i straciły orientację. Lokalne władze przygotowują się do usunięcia ciał padłych zwierząt. W ciągu kilku dni zostaną one prz(…)
okejki 26 · komentarze 14 · 3 lata i 10 miesięcy temu
Dlaczego kobiety udają orgazm?
Mówi się, że często podczas seksu kobieta udaje orgazm. Czy to prawda i dlaczego tak jest? Super Express postanowił spytać o to mieszkańców Warszawy.
okejki 33 · komentarze 40 · 3 lata i 10 miesięcy temu
Golas z nadgryzionym uchem ucieka policji
Przechodzień z nadgryzionym uchem zwrócił się o pomoc do policjantów patrolujących ulice Kijowa. Zanim funkcjonariusze zdołali dowieźć go na pogotowie, mężczyzna uciekł z radiowozu, rozebrał do naga na ulicy i schronił w pobliskim budynku.
okejki 12 · 3 lata i 10 miesięcy temu
Kukiz - Stop Uchodźcom
Ruch Kukiz'15 ogłosił początek zbiórki podpisów pod wnioskiem o referendum w sprawie przyjmowania imigrantów. Ugrupowanie liczy na sprzeciw obywateli wobec tej procedury. Zgodnie z obowiązującym prawem, inicjatywę referendalną ma pół miliona obywateli.
okejki 25 · 3 lata i 10 miesięcy temu