Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał comptonek
A może Lexus?
Fajne? Fajne. Ciekawe? Ciekawe.
okejki 1 · 3 lata i 1 miesiąc temu
Astra Twin Top i zjazd na desce!
Fajny kabriolecik ;)
okejki 1 · 3 lata i 3 miesiące temu
Piękne, unikalne BMW cabrio
Czas na wakacyjną przygodę z niemiecką motoryzacją lat '90 ;) Zapraszamy do śledzenia programu telewizji Sfera, w której to można zobaczyć premierowe odcinki! http://www.sferatv.pl/program-telewiz... Standardowo - komentujcie, subskrybujcie i łapy w górę! W KMJ Testuje szukamy tanich, używanych aut dla każdego - nieważne czy zaczynacie swoją przygodę z motoryzacją czy j(…)
3 lata i 4 miesiące temu
Symulator Aveo :D
Koreańczyk pod amerykańską banderą. Co z tego wyszło? Zapraszamy do śledzenia programu telewizji Sfera, w której to można zobaczyć premierowe odcinki! http://www.sferatv.pl/program-telewiz... Standardowo - komentujcie, subskrybujcie i łapy w górę! W KMJ Testuje szukamy tanich, używanych aut dla każdego - nieważne czy zaczynacie swoją przygodę z motoryzacją czy już macie(…)
3 lata i 6 miesięcy temu
Mikołaj jeździ Fiatem Scudo!
Hej! Dziś bardzo niestandardowo, ale ciekawie :) Zapraszamy do śledzenia programu telewizji Sfera, w której to można zobaczyć premierowe odcinki! http://www.sferatv.pl/program-telewiz... Standardowo - komentujcie, subskrybujcie i łapy w górę! W KMJ Testuje szukamy tanich, używanych aut dla każdego - nieważne czy zaczynacie swoją przygodę z motoryzacją czy już macie w(…)
okejki 1 · 3 lata i 10 miesięcy temu
Ruska mafia w Leganzie
Здраствуй! Polska kwintesencja luksusu u schyłku lat '90 - tak można krótko opisać Leganzę. Podczas realizacji odcinka nikt nie zginął, ani nie ucierpiał... o dziwo :) Zapraszamy do śledzenia programu telewizji Sfera, w której to można zobaczyć premierowe odcinki! http://www.sferatv.pl/program-telewizyjny.htm Standardowo - komentujcie, subskrybujcie i łapy w górę! W (…)
okejki 2 · 3 lata i 11 miesięcy temu
KMJ Testuje #14: Opel Vectra C
Poznajcie Bożenę, Brajana i Stasia - ta sympatyczna rodzinka zabierze Was w podróż Vectrą C. Zapraszamy do śledzenia programu telewizji Sfera, w której to można zobaczyć premierowe odcinki! http://www.sferatv.pl/program-telewizyjny.htm Standardowo - komentujcie, subskrybujcie i łapy w górę! W KMJ Testuje szukamy tanich, używanych aut dla każdego - nieważne czy zaczynaci(…)
okejki 1 · 4 lata i 16 dni temu
KMJ Testuje #12: Toyota Yaris
Yaris nas zainspirował, więc popuściliśmy wodze fantazji i... sami zobaczcie, co z tego wyszło ;) Zapraszamy do śledzenia programu telewizji Sfera, w której to można zobaczyć premierowe odcinki! http://www.sferatv.pl/program-telewizyjny.htm Standardowo - komentujcie, subskrybujcie i łapy w górę! W KMJ Testuje szukamy tanich, używanych aut dla każdego - nieważne czy zacz(…)
4 lata i 4 miesiące temu
KMJ Testuje #11: Smart Fortwo
Tym razem w KMJ Testuje sprawdziliśmy czy Smarta Fortwo można traktować poważnie. Zapraszamy do śledzenia programu telewizji Sfera, w której to można zobaczyć premierowe odcinki! http://www.sferatv.pl/program-telewizyjny.htm Standardowo - komentujcie, subskrybujcie i łapy w górę! W KMJ Testuje szukamy tanich, używanych aut dla każdego - nieważne czy zaczynacie swoją prz(…)
okejki 1 · 4 lata i 5 miesięcy temu
Alfa 147. Jej właściciele witają się w warsztacie?
Trzech gości testuje Alfę Romeo 147.
4 lata i 6 miesięcy temu