Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał admad
Szef Internetów odc. 1 - Feralna przesyłka
Na terenie Szefa Internetów zaczynają działać cwane miśki, które próbują kiwnąć szefowego synka. Reklama OLX nawiązująca do legendarnego filmu "Chłopaki nie płaczą".
okejki 18 · komentarze 28 · 2 lata i 8 miesięcy temu
Pomysły grupy terapeutycznej
Tomasz Olbratowski już wie jak w Ministerstwie Pracy i Polityki Społecznej zrodził się pomysł stworzenia strony internetowej dla bezdomnych. Zobacz felieton!
okejki 259 · komentarze 14 · ponad 5 lat temu
Zwierzę na trzy litery
Kot? Lew? Byk? To już było. Trzeba szukać dalej. Czyli ciężka wtopa w Familiadzie.
okejki 292 · komentarze 113 · przed dinozaurami
HISTORIA ROJA oficjalny zwiastun
Historia Roja to pierwszy w Polsce fabularny film o Żołnierzach Wyklętych. Film zrealizowany zgodnie ze wszelkimi zasadami wielkiego kina. Film który ma szansę dotrzeć do masowego odbiorcy i choćby częściowo przywrócić tych szczególnych bohaterów świadomości publicznej.
okejki 10 · przed dinozaurami
GMO, Alarm dla świata. Polska wersja.
Szokujące odkrycia francuskich naukowców nt.Genetycznie Modyfikowanych Organizmów (GMO). Szczury żywione GMO giną na skutek wielkich guzów rakowych. Wyniki badań nie pozostawiają cienia wątpliwości na temat szkodliwości GMO. Aby uniknąć tragedii na światową skalę, należy za wszelką cenę zaniechać upraw GMO. Unikalność badania wynika z 2 letniego okresu, podczas gdy reszta zatwierdz(…)
okejki 11 · przed dinozaurami
Superniania w wykonaniu South Park
Apropo niani z TVN która ostatnio zawitała na JM. South Park jak zawsze nie zawodzi. Z polskimi napisami.
okejki 2 · przed dinozaurami
* * * Przyszłość Europy?*
Czy w przyszłości czeka na nas Islam? Wielu może nazwać to propagandą, lecz z wieloma tezami ciężko się nie zgodzić.___*_2009-09-04 23:19:08___*_2010-01-24 20:48:26___*_2010-05-13 18:16:46
przed dinozaurami
Zrobiła awanturę chłopakowi za kradzież w sklepie
Mrożąca krew w żyłach kampania na rzecz używania legalnego oprogramowania. Mam nadzieję że nikt z bojowników/bojowniczek nie używa NIELEGALNEGO OPROGRAMOWANIA!!!!!!
okejki 9 · przed dinozaurami
Panna zatrzymana w kawiarni za nielegalne oprogramowanie
Zatrzymanie panny która gadała z chłopakiem przez skype na nielegalnym sofcie... Skazana na miliard lat więzienia... ;) Chłopak już szuka nowej dziewczyny, bo zaś nie będzie do kogo wracać. Nowa przezabawna kampania policji?
okejki 2 · przed dinozaurami
Bartoszewski Chaccaron
Niezmordowany dziadek Władek musiał prawie wiek czekać na tak genialny remix z sobą samym, a gdyby ktoś mu powiedział podczas Powstania Warszawskiego, że będzie gwiazdą internetu to by tylko popukał się w czoło. A jeśli nie wierzysz, że sam się z tego będzie śmiał to zobacz jego zdjęcie z Lemem
okejki 781 · komentarze 164 · przed dinozaurami