Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał Zart
Golarka okejki 7 · przed dinozaurami
Photoshop na żywo
Żyjemy w wirtualnym świecie fotoszopów i innych after effectsów, ale świat realny na szczęście jest jeszcze od niego wolny. Do czasu, bo Adobe już montuje się na przystankach.
okejki 1215 · komentarze 41 · przed dinozaurami
Skins
Zapowiada się wielki powrót Skinsów (?) Dla niektórych będzie to pewnie spore wydarzenie w tym roku i taka mała podróż w przeszłość.
okejki 5 · przed dinozaurami
Dream
Nie bardzo wiadomo o co chodzi w tym filmiku, ale nie można mu odmówić, że wygląda ciekawie wizualnie.
okejki 6 · przed dinozaurami
Dream
Trudno powiedzieć o czym jest powyższy filmik, ale nie można mu odmówić, że wygląda ciekawie wizualnie.
okejki 3 · przed dinozaurami
Rzym w Google Earth 7
To co prezentuje najnowsza siódma już odsłona programu Google Earth przechodzi wszelkie pojęcie. Nie pozostaje nic innego jak wykrzyknąć WOW i zachwycać się możliwościami tej aplikacji. W podobnej technice zdjęć 3D prezentują się również inne miasta: Los Angeles, Nowy Jork, Monachium, Zurych i inne.
okejki 243 · komentarze 42 · przed dinozaurami
Singapur w Time Lapse
Nowe, inne spojrzenie na popularną ostatnimi czasy technikę filmowania (fotografowania) miasta. W niektórych ujęciach ma się wrażenie jakby kadry wygenerowane zostały za pomocą programów do grafiki komputerowej. Niesamowite!
okejki 1 · przed dinozaurami
Skąd kobiety biorą piękno?
Ciekawy teledysk, ciekawa pani i ciekawe zakończenie. Gdyby tak to piękno miało jeszcze krąglejsze kształty to bojownicy i bojowniczki byliby wniebowzięci.
okejki 23 · przed dinozaurami
Kosmos, w którym żyjemy
Film z rzadkiego cyklu na JM - piękny i ambitny. Niewiarygodne co te dzisiejsze komputery potrafią zrobić. Można byłoby zadać sobie pytanie, czy może my też żyjemy w jakimś super-komputerze.
okejki 544 · komentarze 78 · przed dinozaurami
kobieca piłka nożna bardziej męska niż kobieca
Ale to jest dobre! Śmiać się czy płakać? Te dziewczyny chyba miały sprzeczkę przed meczem, a na boisku doszło tylko do wyrównania rachunków. A czerwona kartka? Jakoś to będzie. Może uda się do tego dobrać ładny lakier do paznokci...
okejki 11 · przed dinozaurami