Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał Sylwek007
Susza, kranówka i betonoza, czyli wszystko o wodzie w Polsce | UNFOLD
W dzisiejszym odcinku pochylamy się nad sytuacją hydrologiczną Polski. Jakimi zasobami wody dysponujemy? Jak zmiana klimatu przejawia się w naszej części Europy? Czy picie wody z kranu jest bezpieczne? Co dzieje się ze ściekami i dlaczego zabetonowanie przestrzeni wpływa niekorzystnie na bilans wodny? W jaki sposób możemy odpowiadać na piętrzące się problemy dotyczące wody? O tym w(…)
okejki 1 · 11 godzin temu
BNT wchodzi na ponad 200-metrowy pylon na Sycylii
W 1957 wybudowano pylony mesyńskie - podpory dla kabli linii energetycznej, należące do najwyższych na świecie. Linia została później zastąpiona podwodnym kablem, ale słupy pozostawiono jako zabytek historyczny. I jeden śmiałek z Polski wszedł na Torre Faro. Szacun!
okejki 111 · komentarze 85 · 3 dni temu
ILUZJE, w które wierzymy. Jak nasze PRAGNIENIA kształtują nasze POSTRZEGANIE?
Dzisiaj dość osobiste przemyślenia na temat tego jak nasze pragnienia wpływają na nasze postrzeganie rzeczywistości. Człowiek Absurdalny to kanał o ważnych życiowych pytaniach, które pewnego dnia zadaje sobie każdy z nas. Analizuję je z perspektywy filozofii, psychologii i literatury. (1 027x oglądano na YT)
okejki 2 · 7 dni temu
BANGLADESZ - Co tutaj się dzieje...
Jeśli podoba Ci się to co robię i chciałbyś wesprzeć moją podróż zostań wspierającym na Patronite.pl lub paypal https://patronite.pl/podr%C3%B3%C5%BCe-wojownika paypal pajak.twins@onet.pl Współpraca podrozewojownika@gmail.com IG pajak_fighter_traveler pawel_muaythai_fighter #Bangladesz #dhaka #muzułmanie #dziwnie #było #bogactwo #bezdomni #pieniądze #jestok #konie(…)
7 dni temu
W pracowni Pawła Orłowskiego.
W ramach projektu #LECIMY oprócz serii podcastów postanowiliśmy ruszyć w teren i poznawać ciekawe, ambitne osoby oraz ich miejsca pracy / zaplecze powstawania niesamowitych rzeczy. Odcinek rozpoczynający cykl mini-dokumentów zrealizowaliśmy u Pawła Orłowskiego w pracowni. Paweł jest artystą rzeźbiarzem, na co dzień pełni rolę kierownika Katedry Sztuk Wizualnych oraz prowadzi pr(…)
7 dni temu
Ulewne deszcze i POWÓDŹ w Dubaju
Ujęcia z drona dzięki uprzejmości: Mustafa Syed https://www.youtube.com/channel/UCN7vZm4mE06TyhDpaNZEwyQ https://www.instagram.com/_mustafasyed_/ Phantom in Dubai https://www.youtube.com/channel/UCdfNKNPyAKnj2Ti7JxJoklw Muzyka: epidemicsound.com Współpraca/Business: pawelgoldych@gmail.com (27 136x oglądano na YT)
okejki 1 · 8 dni temu
Co zabiło IRAŃSKIEGO generała?
To profesjonalni i bezwzględni zabójcy. Bojowe drony. To jeden z nich - Żniwiarz - tydzień temu zabił irańskiego generała Kassima Sulejmaniego. W tym odcinku nie chcę mówić o polityce bliskowschodniej, tylko o technologii która za tym zabójstwem stała. Jeśli podobają Ci się moje filmy zasubskrybuj mój kanał! http://youtube.com/naukatolubie?sub_confirmation=1 TOP 10 Co j(…)
okejki 6 · 13 dni temu
Plany NASA na 2020 roku
Dalsze przygotowania do wysłania człowiek na Księżyc, test nowych silników i łazik szukający wody na Księżycu to tylko niektóre z ambitnych planów na ten rok.
okejki 87 · komentarze 37 · 22 dni temu
Jak działa noktowizor?
Noktowizor potrafi wzmacniać światło szczątkowe lub wykorzystuje promieniowanie podczerwone. Posłuchajcie o tym wiekowym urządzeniu.
okejki 33 · komentarze 5 · 25 dni temu
This New Tech Could Revolutionize How We Store Renewable Energy
Advanced CAES is a new iteration of an old design that lets you harness air’s elastic potential to store energy until it’s ready to be used. » Subscribe to Seeker! http://bit.ly/subscribeseeker » Watch more Elements! http://bit.ly/ElementsPlaylist » Visit our shop at http://shop.seeker.com In a world in desperate need to go carbon-free, solar, wind, and renewables are the fu(…)
okejki 4 · 26 dni temu