Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał KompocikJablkowy
Miniaturka MTV
Koali podoba się w samochodzie. I co mu zrobisz?
Australijski winiarz Tim Whitrow pojechał na inspekcję winiarni New Alluca Wine. Po dotarciu na miejsce pozostawił otwarte drzwi do samochodu. Po powrocie okazało się, że poskutkowało to niezapowiedzianą wizytą koali. Misiek nie był szczególnie zainteresowany opuszczeniem pojazdu.
okejki 35 · komentarze 8 · rok temu
Miniaturka MTV
Rozgrzewka przed koncertem
Podobno był jeszcze jeden członek zespołu - do czasu pokonania progu zwalniającego.
okejki 3 · 4 lat temu
Miniaturka MTV
Co można robić w plastikowej wanience?
Spacerować, ot co. Tym niemniej oglądanie jeża robiącego okrążenia wokół wanienki jest chyba przyjemniejsze od oglądania większości polskich kabaretów i stand-upów.
okejki 7 · 5 lat temu
Miniaturka MTV
Mały wypad na miasto
Nawet nosorożec wybrał się na spacer. Jakie jest Twoje usprawiedliwienie? Reklama napoju energetyzującego TNT. Choć tak po prawdzie to nie do końca wiem, po co im ten zwierz.
okejki 2 · 5 lat temu
Miniaturka MTV
Pit-stop gdzieś w Londynie
Tanio i skutecznie, ale o tym że kierowcy nie liczą się już w walce o pierwsze miejsce na następnych światłach to już jakoś nikt nie wspomni.
okejki 867 · komentarze 54 · 5 lat temu
Miniaturka MTV
Kilka starych pojazdów gąsienicowych
Sesja się zbliża, a nie każdy jest fanem oglądania w sieci żubrów czy innych bażantów. Może zatem "kilka" starych buldożerów, koparek i podobnych maszyn z napędem gąsienicowym kogoś zainteresuje? Filmik nagrano podczas Tulare Antique Farm Equipment Show w stanie California w 2012 roku.
okejki 9 · 6 lat temu
Miniaturka MTV
Daewoo Damas SuperSport
Sportowy układ hamulcowy - jest. Wzmocnione zawieszenie - jest. Dajcie mu jeszcze blokadę mechanizmu różnicowego i będzie komplet. Mocniejszy silnik chyba jest niewskazany...
okejki 16 · 6 lat temu
Miniaturka MTV
Traktorem pod górkę
Chcesz zaimponować? Od kolejnej Corvette'y czy "Dziewięćsetjedenastki" znacznie lepiej sprawi się pod tym względem parowy traktor. Szczególnie ekolodzy powinni być zachwyceni.
okejki 229 · komentarze 65 · 6 lat temu
Miniaturka MTV
Jak ułożyć do drzemki nietoperza owocowego?
Może się to przydać w przyszłości, gdy już takowego nietoperza będziemy mieć (obok szczeniaczka, lemura, tygrysa, papugi i sowy które z pewnością każdy sobie sprawił po obejrzeniu innych filmików).
okejki 526 · komentarze 59 · 7 lat temu
Miniaturka MTV
Top 5 Panda Cheese Commercials
"Sklejka" pięciu egipskich reklam serów "Panda".
okejki 11 · 7 lat temu