Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał Ethordin
Mit o niezasiedlonym lądzie
Dziś rozprawimy się z jednym z mitów pokutujących na temat RPA, a mianowicie odpowiemy sobie na pytanie: Czy RPA naprawdę zostało zasiedlone dopiero w XVII wieku przez Holendrów?
okejki 10 · komentarze 5 · 19 dni temu
Amerykański myśliwy o przygodzie w Afryce
Prawdziwy amerykański myśliwy nie boi się nawet afrykańskiej głuszy!
okejki 30 · komentarze 7 · 1 miesiąc i 4 dni temu
Mniam, mniam, bardzo dobry kurczak
Ale czy na pewno?
okejki 226 · komentarze 12 · 2 miesiące i 9 dni temu
Największa afrykańska racja żywnościowa
W dzisiejszym odcinku południowoafrykańska racja 24-godzinna. Otworzymy, spróbujemy i zobaczymy, jak to wszystko się trzyma i co znajduje się w środku.
okejki 9 · komentarze 7 · 2 miesiące i 15 dni temu
Durban Harbour - życiodajne serce miasta
Port w Durbanie to jeden z największych portów przeładunkowych świata. Drugi największy port w Afryce oraz największy i najważniejszy port RPA. Dziś Ethordin chciałby wam pokazać miejsce, które dało początek i życie miastu Durban.
okejki 12 · komentarze 9 · 2 miesiące i 20 dni temu
Narodowe święto grillowania w RPA
Dziś opowiem Wam o dniu, który moim zdaniem jest dość ciekawym świętem w południowoafrykańskim kalendarzu - dzień wolny od pracy, przeznaczany na spotkania z rodziną i znajomymi przy grillu. Niestety nie zawsze tak było i święto to pokonało długą drogę od wspomnienia Króla Shaki do formy, w jakiej znamy je obecnie. Pokażę Wam również czego mieszkańcy RPA używają podczas opiekan(…)
okejki 21 · 4 miesiące i 22 godziny temu
Bojownik Ethordin pokazuje, jak wygląda Durban nocą
Dziś zabieram Was na nocną przejażdżkę po mieście. Wbrew temu, co możecie o RPA wyczytać z przewodników (że to strefa śmierci, łomotu i straconych telefonów, marzeń i zębów), mnie nocna jazda relaksuje, choć gdybym nie miał samochodu, to nie byłbym taki skłonny do opuszczania mojej nory po zmroku. Bonusowo - test monstrualnej pizzy (chyba największej objętościowo w całym RPA).
okejki 17 · komentarze 9 · 4 miesiące i 14 dni temu
Na krawędzi RPA - Oribi Gorge
Kaniony to pewnego rodzaju znak rozpoznawczy prowincji KwaZulu-Natal, a dziś zabierzemy was na krawędź jednego z nich - Oribi Gorge, który swoją nazwę zawdzięcza gatunkowi małych antylop.
okejki 17 · 4 miesiące i 30 dni temu
Umhlanga Lagoon - tam, gdzie woda staje się słona
Umhlanga Lagoon Nature Reserve to niezbyt tłoczne miejsce i oferujące wspaniałe widoki oraz kilka ciekawostek przyrodniczych. Wydma na której rośnie las stoi unieruchomiona korzeniami drzew już od 18 000 lat, a w okolicy znaleziono ślady osadnictwa z epoki kamienia łupanego.
okejki 18 · komentarze 2 · 5 miesięcy i 13 dni temu
uShaka Marine World - wodny świat w wielkim mieście
Zapraszamy was na krótką relację z jednego z największych oceanariów na świecie, czyli durbańskiej uShaki. W programie bardzo szumogenne oceanarium w podziemiach, skaczące delfiny i jedyne pingwiny w mieście - zapraszam.
okejki 20 · komentarze 8 · 5 miesięcy i 19 dni temu