Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał Dyzma88
Co by było, gdyby zrzucić bombę atomową na miasto?
Krótki opis tego, co się dzieje po zdetonowaniu bomby atomowej w mieście.
okejki 201 · komentarze 60 · 18 dni temu
Crazy Russian Vlog
Jak widać ludzie w Rosji potrafią się dobrze bawić. Pasuje tu stwierdzenie, że Rosja to stan umysłu. Chociaż nam też raczej nie brakuje luzu.
okejki 2 · 18 dni temu
Półdarmo - Cyanide & Happiness Shorts
Przed Państwem... A zresztą, sami zobaczcie. To jak? Wrócili już do formy czy jednak jeszcze trochę wracają?
okejki 36 · komentarze 11 · 7 miesięcy i 17 dni temu
Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw - zwiastun filmu o nowych superbohaterach
Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw opowiada o tym, jak groźny terrorysta i superżołnierz zagraża światu. Jedynym ratunkiem są Deckard Shaw i Luke Hobbs, którzy… nie przepadają za sobą. Wspólnie muszą stawić czoło tym złym i uratować ludzkość. Za kamerą stoi David Leitch, współtwórca Johna Wicka, którego ekipa kaskaderów z 87Eleven odpowiada za efektowne sceny walk, tak jak w każdym(…)
okejki 32 · komentarze 20 · 9 miesięcy i 30 dni temu
Alita: Battle Angel - oficjalny zwiastun filmu, który pochłonął 200 mln dolarów i 20 lat pracy
Alita: Battle Angel to superprodukcja science fiction, nad którą James Cameron pracował przez 20 lat. Projekt oparty jest na mandze Yukito Kishiro. Robert Rodriguez wyreżyserował go na podstawie scenariusza, który napisał z Jamesem Cameronem (także producent wykonawczy) oraz Laetą Kalogridis. Budżet realizacji to 200 mln dolarów. Tytułowa bohaterka jest w pełni animowana komputero(…)
okejki 325 · komentarze 71 · rok i 4 miesiące temu
Deadpool przeprasza Davida Beckhama
Premiera drugiej odsłony jednego z naszych ulubieńców już w przyszłym tygodniu, więc i akcja promująca film rozkręciła się na dobre.
okejki 267 · komentarze 26 · rok i 6 miesięcy temu
Deadpool spotyka Cable'a i psioczy na niedorobione CGI w nowym zwiastunie
W kontynuacji przygód Wade’a Wilsona nie zabraknie nowych postaci. Jedną z nich jest właśnie Cable, który z pewnością stworzy znakomity duet z tytułowym Deadpoolem. Polska premiera 1 czerwca, ale zabranie dzieci na ten film raczej nie będzie najtrafniejszym prezentem na Dzień Dziecka.
okejki 197 · komentarze 27 · rok i 9 miesięcy temu
W tym roku na ekrany kin wejdzie film Ant-Man i Osa, sequel produkcji o Człowieku-Mrówce z 2015 roku
W rolach głównych ponownie powracają Paul Rudd i Evangeline Lilly, których bohaterowie zjednoczą siły we wspólnej walce. Premiera w USA odbędzie się 6 lipca bieżącego roku. Disney ustalił polską premierę na 3 sierpnia.
okejki 36 · komentarze 27 · rok i 10 miesięcy temu
"Modyfikowany węgiel" - serial, w którym zdygitalizowano świadomość człowieka
„Modyfikowany węgiel”, serial na podstawie nagrodzonej powieści, ukazuje przyszłość, w której świadomość człowieka może zostać zdygitalizowana, pobrana na „stos korowy”, a następnie umieszczona w nowym ciele, nazywanym też powłoką. To opowieść o losach emisariusza Takeshiego Kovacsa (Joel Kinnaman), który po kilku stuleciach zostaje przywrócony do życia, by zbadać sprawę próby z(…)
okejki 171 · komentarze 125 · 2 lata i 20 godzin temu
Black Panther - pełny zwiastun filmu od Marvel Studios
Fabuła filmu Czarna Pantera rozgrywa się po wydarzeniach z superprodukcji Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów. Bohaterem jest T’Challa, który powraca po śmierci ojca do rodzinnej Wakandy, zaawansowanego technologicznie afrykańskiego kraju, by przejąć koronę króla. Kiedy pojawia się dawny wróg, T’Challa musi stawić czoło wyzwaniu jako król i jako Czarna Pantera. Los jego kraju oraz świ(…)
okejki 23 · komentarze 21 · 2 lata i 1 miesiąc temu