Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał Drool2
Co wy wiecie o kobietach przy garach..
Solówka Karen Tepperberg podczas Bostońskiego koncertu z Chrisem Botti. Warto przewinąć i oglądać od początku...
okejki 2 · 4 lata i 11 miesięcy temu
Dzień z życia metala
Tak właśnie wygląda (mniej lub bardziej) typowy dzień przeciętnego, polskiego metala. Warto oglądać do końca. W drugiej części bliżej przyglądamy się dresiarzom.
okejki 3 · przed dinozaurami
Dziewczyna gra temat z "Powrotu do przeszłości"
Pamiętacie dziewczynę grającą temat ze "Star Wars"? Niech was nie zmyli strój dinozaura (tak, jest z Japonii), to ona! A to jeden z najlepszych jej kawałków, zawierający... zresztą, posłuchajcie sami!
okejki 14 · przed dinozaurami
Jak skutecznie urozmaicić koncert?
W każdym z nas drzemie dziecko.. A co dzieci lubią najbardziej? BALONIKI!!! A czego potrzeba dużym dzieciom? Tak, dużych baloników! Akcja z koncertu Muse na tegorocznym Coke Live Music Festival. Piosenka w tle: Muse - Plug in Baby
okejki 9 · przed dinozaurami
Cały koncert Kasabian z tegorocznego Open'era
Poczuj się prawie jak na koncercie - stojąc tak daleko, że widzisz tylko telebim. Tutaj - niemal półtoragodzinne nagranie właśnie z telebimu, które możesz wygodnie obejrzeć w swoim fotelu.
okejki 3 · przed dinozaurami
Trick Attack 3
Polak też potrafi! Ba, jeśli chodzi o stunting w GTA Polacy są w ścisłej czołówce! Dowodem na to może być chociażby ten film - efekt wspólnej pracy kilku naszych rodaków.
okejki 1 · przed dinozaurami
Stunt or Die - Polskie Stunt Movie w GTA
Nie od dziś wiadomo, że Polacy to ścisła czołówka jeśli chodzi o stunting w GTA. Tutaj klasyk w swoim gatunku autorstwa Gesiora7 (film jest bowiem dość stary, z 2007 roku).
okejki 1 · przed dinozaurami
* * Polskie stunty w GTA
Polscy stunterzy są świetni. Polacy wymiatają również w CS'a. Dlaczego więc nie mogą robić niesamowitych, wirtualnych stuntów.. w GTA? Tak się składa, że i tutaj Polska to światowa czołówka, na co dowodem jest ten film.___*_2009-12-19 07:53:15___*_2010-02-10 17:49:37
okejki 6 · przed dinozaurami
* GTA IV - Schody zagłady
Wchodzenie na te schody zdecydowanie nie jest dobrym pomysłem. Jest tylko parę osób, którym udało się je pokonać bez szwanku... Czyli kolejny śmieszny filmik z GTA IV.___*_2010-01-17 20:04:26
okejki 5 · przed dinozaurami
To się nazywa parcie na szkło
Istnieje wiele sposobów na zwrócenie na siebie uwagi. Najlepszym niezmiennie pozostaje.. jak najbliższy kontakt z kamerzystą.
okejki 54 · komentarze 26 · przed dinozaurami