<< >> wszystkie blogi

studiourodycleo's absurdlog

Potwornie absurdalny blog

Dla piękna i jędrności ciała

2018-04-23 15:31:00 · Skomentuj
Ciało ludzkie ma to do siebie, że się starzeje oraz ulega różnorakim deformacjom. Przychodzi w życiu taki okres, że niewiele już można zrobić albo raczej, że my dziś tego, czy innego nie wiemy. Tymczasem medycyna we współdziałaniu z nauką, wymyśla i wprowadza w życie coraz to nowsze zabiegi na ciało, a kobiety, które do niedawna uważały się skazane na starość, odzyskują dzięki nim wigor i na nowo chęci do życia.
Nie tylko kobiety, ale nie oszukujmy się - to one na przestrzeni dziejów zawsze przodowały w dbaniu o zdrowie i wygląd. Tak dzieje się i obecnie, gdyż to one zazwyczaj w domach rodzinnych zaganiają dzieci do jedzenia warzyw i podsuwają zdrowe diety ich mężom. W zamian za to natura nie odwdzięczyła im się niestety tym samym. Nawet jeżeli biologicznie wcześniej się nie starzeją, to społeczeństwo, swymi spojrzeniami mówi co innego. Mężczyznom wybacza się blizny, łysinę i brzuszek, kobietom już nie. A jakby tego było mało, atakują je żylaki i cellulit i w końcu nauka i w tym przyszła naszej płci pięknej z pomocą.

Świetny prezent dla kobiety

2018-04-23 15:21:53 · Skomentuj
W dzisiejszych czasach wygląd jest jedną z najlepszych i najważniejszych wizytówek każdej osoby. Nie bez powodu staramy się wyglądać jak najlepiej w każdej sytuacji. Oczywiście bardziej na wygląd patrzą kobiety, dlatego też ciągle widzimy je pomalowane oraz w niebanalnych ciuchach i butach.
Najnowsze posty
Najpopularniejsze posty
Moje pliki
Linki
Statsy bloga
  • Postów: 2
  • Komentarzy: 0
  • Odsłon: 1678

Napędzana humorem dzięki Joe Monsterowi