< > wszystkie blogi

Mój blog

Blog na wszystkie tematy

Co to są feromony i które są najlepsze

5 kwiecień 2019
Feromony to na pewno jeden z produktów, który pomoże nawet najbardziej nieśmiałemu mężczyźnie przyciągnąć do siebie kobiety. Warto jednak przez zaopatrzeniem się, zajrzeć do rankingu feromonów, gdyż są one bardzo zróżnicowane.


Co zyskujesz dzięki używaniu feromonów?

Na pewno stajesz się dla kobiet bardziej atrakcyjny, stajesz się obiektem przez nie pożądanym, masz większe szanse na znalezienie partnerki czy na przelotny romans.

Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów feromonów. W zależności od preferencji zapachowych czy cenowych. Istotne jest zwrócenie uwagi na wielkość opakowania, ponieważ na pewno bardziej skuteczniejsze będą te, które są w mniejszym opakowaniu z racji ich skoncentrowania. Zapach i działanie będzie po prostu silniejsze.

Zobacz -> Ranking feromonów:

1) Alluramin - te feromony dostępne na rynku są jednymi z najsilniejszych, najbardziej popularnych. Stworzone na bazie pochodnej testosteronu, uaktywnia kobiecy mózg i wzmacnia w niej pożądanie. Mężczyzna stosujący te feromony wydaje się być bardziej męski i kobiety są przy nim bardziej otwarte.
2) Love&Desire- mieszanka zawierająca 4 różne męskie feromony. Ułatwiają nawiązywanie kontaktów damsko- męskich, podnoszą samoocenę u mężczyzny.
3) Pheromax- feromony najsilniejsze, dostępne na rynku, zawiera w sobie dwie formuły, które wpływają na kobiety. Powodują one, że kobiety stają się bardziej otwarte, rozluźnione przy mężczyźnie, który feromonów tych użył. Mężczyzna w oczach kobiet staje się bardziej atrakcyjny i pociągający.
4) Pheromone Essence- sześć silnie stężonych substancji, bezwonnych i działających na podświadomość. Pozwalają kobiecie inaczej spojrzeć na parnera.
5) The Edge- jest mieszanką kilku silnie stężonych i działających związków. Podnoszą samoocenę mężczyzny, który staje się liderem grupy, poprawia jego pewność siebie. Daje gwarancję na nawiązania dużej ilości nowych kontaktów z przedstawicielkami płci przeciwnej.
 

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą

Napędzana humorem dzięki Joe Monsterowi