<< >> wszystkie blogi

przemus222's absurdlog

Potwornie absurdalny blog

Wizytówka Google Maps i jej pozycjonowanie

2020-01-06 20:41:24 · Skomentuj
Wizytówka Google Moja Firma na Google Maps to obowiązkowy element każdego biznesu, który celuje w pozycjonowanie lokalne. Dzięki niej wiele osób wyszukując informacji na mapach Google może dowiedzieć się o naszej działalności oraz skorzystać z naszych usług. Zakładając wizytówkę, przeważnie uzupełniamy ją według własnego uznania. Aby jednak wizytówka znalazła się na wysokich pozycjach na liście map Google, a pinezka była często wyświetlana należy wizytówkę taką odpowiednio zoptymalizować. Czym zatem jest pozycjonowanie wizytówki Google i jak się je przeprowadza? Dlaczego warto to robić? Wszystkie odpowiedzi na te pytania prezentujemy poniżej.

Plisy inwazyjne czy bezinwazyjne?

2019-12-30 18:16:10 · Skomentuj
Nie zawsze trzeba korzystać z wiertarki, by zamontować osłony okienne. Zastanawiasz się jednak, jaką metodę wybrać, by założyć rolety plisowane? Wyjaśniamy które lepiej się sprawdzają – plisy inwazyjne czy bezinwazyjne!

Instalacja osłon okiennych wcale nie musi być trudna. Współcześnie istnieje tyle różnych metod, że każdy poradzi sobie z samodzielnym montażem. Jak jednak zakłada się rolety plisowane? Sprawdź na które się zdecydować – plisy inwazyjne czy bezinwazyjne!
Autor
O blogu
  • blog przemusia
Najnowsze posty
Najpopularniejsze posty
Moje pliki
Statsy bloga
  • Postów: 2
  • Komentarzy: 0
  • Odsłon: 566

Napędzana humorem dzięki Joe Monsterowi