<< >> wszystkie blogi

marysia93 blog

Potwornie absurdalny blog

Ciesz się wolnością na jeziorach Mazurskich

2017-11-18 09:10:33 · Skomentuj
Nie jest tajemnicą, że na własny jacht pozwolić sobie mogą tylko nieliczni. Jest to bowiem dobro zarezerwowane dla wybranych, którzy nie narzekają na brak środków na koncie. Nie jest jednak powiedziane, że jachtu nie możemy wyczarterować. Obecnie czarter jachtów oferują liczne firmy, a w dobie coraz większej konkurencji również i ceny takiej usługi są dość przystępne i wielu z nas może sobie na to pozwolić. Jak wygląda taki czarter jachtów?

Czy tabletki na odchudzanie są skuteczne ?

2017-11-18 09:06:48 · Skomentuj
Trzeba bowiem pamiętać przede wszystkim o tym, że większość Polaków odżywia się bardzo niezdrowo. Jeśli dodamy do tego również i małą aktywność fizyczną, nadwaga jest gwarantowana. Na całe szczęście nie brakuje sposobów na walkę z nadmiernymi kilogramami. Mowa tu między innymi o tabletkach. Czy jednak takie tabletki na odchudzanie mogą być skuteczne? Postanowiliśmy im przyjrzeć się nieco bliżej. Jak to więc jest z tymi tabletkami i kto powinien się nimi zainteresować w pierwszej kolejności?

Jak obliczyć zapotrzebowanie kaloryczne ?

2017-11-09 18:56:37 · Skomentuj
Dostarczanie kalorii dla naszego organizmu jest jedną z podstawowych czynników dla życia ludzkiego. Jednak w wielu przypadkach jest tego za dużo lub za mało. Z pewnością niesie to ze sobą wiele skutków ubocznych takich jak: nadwaga, niedowaga, otyłość, brak energii, choroby serca i wiele innych. Zatem należałoby zastanowić się nad naszym zapotrzebowaniem kalorycznym. Możemy skorzystać z prostego przelicznika na różnych stronach internetowych np. kalkulator bmr online. Będąc na takim serwisie wystarczy wpisać swoją aktywność fizyczną, gdzie mamy do wyboru: mało aktywny, umiarkowany, aktywny, bardzo aktywny, brak lub osoby uprawiające sport wyczynowo. Dodatkowo należy wypełnić jaki jest nasz wzrost, waga, wiek i płeć. Potem klikamy oblicz i mamy podane ile kalorii powinny mieć nasze posiłki plus co jest ważne uwzględnione zostało ile powinniśmy zjeść węglowodanów, białka oraz tłuszczy. Jeżeli to nam jednak nie wystarcza to istnieje wiele wzorów, które na pewno bardzo ułatwią nam jak sprawdzić zapotrzebowanie kaloryczne.
Najnowsze posty
Najpopularniejsze posty
Moje pliki
Statsy bloga
  • Postów: 3
  • Komentarzy: 0
  • Odsłon: 1393

Napędzana humorem dzięki Joe Monsterowi