<< >> wszystkie blogi

Fuckt - wydanie specjalne

Każdy z nas może zostać pupilkiem Fucktu

Przeprowadzka

2014-02-16 02:07:02 · Skomentuj
Drodzy Fucktowicze! Jak już uprzednio zapowiadałam, przeprowadziłam się z moim blogiem pod adres: http://margotfuckt.blogspot.ie Pod niniejszym adresem nic się już nie będzie pojawiało, jak widać, archiwum jest też wyczyszczone (szaffa jeszcze nie jest do końca opróżniona, ale już niebawem). Wszystko jest przeniesione na bloggera i tam też będzie aktualizowane. Chwilowo jestem w lekkim dołku i nie ogarniam, ale obiecuję, że wkrótce zacznę znowu wysyłać w świat swoje pierdu-pierdu, a może czasem nawet drzeć dzioba. Trzymajcie się ciepło i nie omieszkajcie uregulować swoje odbiorniki (RSSów oczywiście)
Moje nagrania zaczynają trafiać, kawałek po kawałku, na youtube. Jeżeli macie jeszcze ochotę mnie czasem posłuchać, to zapraszam pod poniższy adres: https://www.youtube.com/user/swiinka/videos Piosenki trafią jeszcze w postaci ściągalnej na jakąś chmurę, ale na razie za bardzo nie ogarniam, żeby się tym zajmować.
Chciałam z tego miejsca podziękować redakcji JM za te wszystkie lata utrzymywania serwerów po to, abym mogła wirtualnie ociekać zajebistością. Dziękuję wam! (najbardziej zua grafika podziękowalna, jaką znalazłam w guglach. doceńcie :D)
Autor
O blogu
Najnowsze posty
Najpopularniejsze posty
Linki
Statsy bloga
  • Postów: 1
  • Komentarzy: 791
  • Odsłon: 65755

Napędzana humorem dzięki Joe Monsterowi