<< >> wszystkie blogi

ilona1973's absurdlog

Potwornie absurdalny blog

Z pamiętnika Moniki - sprzątanie domu

2019-04-01 14:54:00 · Skomentuj
"Od czterech i pół roku mieszkam w domu i po takim czasie postanowiłam go w końcu posprzątać. Nie myślcie sobie, że przez ten cały czas, był nie sprzątany, i że jak postanowiłam się za niego zabrać to spod sterty kurzu, brudu i pustych opakowań nie było widać nawet stołu. Otóż właśnie nie, z racji tego że nie czuję potrzeby aby spełniać się jako kura domowa, prosiłam o wysprzątanie domu moją sąsiadkę, która zajmuje się tym zawodowo, a u mnie sobie zawsze dorabiała. Ja znacznie lepiej czuję się jako bizneswoman i wolę się spełniać na tym polu, ponieważ to mi sprawia więcej radości.

Sprzątanie biur i biurowców

2019-01-02 12:42:10 · Skomentuj
W dzisiejszych czasach, wszystkie firmy muszą bardzo rzetelnie rozliczać się ze wszystkich usług jakie są im świadczone i jakie sami świadczą. Dlatego też wynajmują firmy świadczące usługi sprzątające. Taka firma oferuje nam sprzątanie biurowców, ale nie tylko. Do jej obowiązków należy również sprzątanie biur.

Piękny ogród

2018-10-03 10:33:51 · Skomentuj
Przyroda zachwyca nas swoim niebywałym pięknem Wiele osób posiadających choćby niewielki skrawek działki decyduje się na stworzenie wokół swojego domu uroczy ogródek. Dlaczego tak bardzo podobają nam się żywe i naturalne kompozycje?

Poszukiwana praca dla osoby niepełnosprawnej

2018-09-27 12:44:19 · Skomentuj
Wykluczenie społeczne obejmuje wiele obszarów naszego życia. Coraz częściej zdarza się także wśród osób niepełnosprawnych. Na szczęście świat się zaczyna zmieniać i coraz częściej praca dla osoby niepełnosprawnej przestaje być rzadkością. Jeden z portali zarobkowych oferuje wiele możliwości. Jedną z nich jest praca w firmie sprzątającej. Jest to praca tylko pozornie łatwa.

Praca na wysokościach

2018-09-24 16:09:00 · Skomentuj
Na rynku pracy mamy obecnie wiele różnych fachów. Niektóre prace może wykonywać praktycznie każdy. Bez większego doświadczenia, specjalistycznych badań czy bez względu na wiek. Są też i takie, które bywają niebezpieczne lub nie każdy się do nich nadaje chociażby ze względów zdrowotnych.
Najnowsze posty
Najpopularniejsze posty
Moje pliki
Linki
Statsy bloga
  • Postów: 5
  • Komentarzy: 0
  • Odsłon: 1341

Napędzana humorem dzięki Joe Monsterowi