<< >> wszystkie blogi

ilona1973's absurdlog

Potwornie absurdalny blog

Sprzątanie biur i biurowców

2019-01-02 12:42:10 · Skomentuj
W dzisiejszych czasach, wszystkie firmy muszą bardzo rzetelnie rozliczać się ze wszystkich usług jakie są im świadczone i jakie sami świadczą. Dlatego też wynajmują firmy świadczące usługi sprzątające. Taka firma oferuje nam sprzątanie biurowców, ale nie tylko. Do jej obowiązków należy również sprzątanie biur.

Piękny ogród

2018-10-03 10:33:51 · Skomentuj
Przyroda zachwyca nas swoim niebywałym pięknem Wiele osób posiadających choćby niewielki skrawek działki decyduje się na stworzenie wokół swojego domu uroczy ogródek. Dlaczego tak bardzo podobają nam się żywe i naturalne kompozycje?

Poszukiwana praca dla osoby niepełnosprawnej

2018-09-27 12:44:19 · Skomentuj
Wykluczenie społeczne obejmuje wiele obszarów naszego życia. Coraz częściej zdarza się także wśród osób niepełnosprawnych. Na szczęście świat się zaczyna zmieniać i coraz częściej praca dla osoby niepełnosprawnej przestaje być rzadkością. Jeden z portali zarobkowych oferuje wiele możliwości. Jedną z nich jest praca w firmie sprzątającej. Jest to praca tylko pozornie łatwa.

Praca na wysokościach

2018-09-24 16:09:00 · Skomentuj
Na rynku pracy mamy obecnie wiele różnych fachów. Niektóre prace może wykonywać praktycznie każdy. Bez większego doświadczenia, specjalistycznych badań czy bez względu na wiek. Są też i takie, które bywają niebezpieczne lub nie każdy się do nich nadaje chociażby ze względów zdrowotnych.
Najnowsze posty
Najpopularniejsze posty
Moje pliki
Linki
Statsy bloga
  • Postów: 4
  • Komentarzy: 0
  • Odsłon: 1050

Napędzana humorem dzięki Joe Monsterowi