< > wszystkie blogi

Porady Opinie

Zobacz porady opinie efekty

Piękno w parze z kolagenem

19 listopada 2019
Białko kolagenowe wchodzące w skład prawie wszystkich tkanek ludzkiego organizmu ze względu na swoje własności jest w pierwszej kolejności odpowiedzialne za jak najdłuższe zahamowanie procesu starzenia i utrzymanie piękna.
Włókno kolagenowe stanowi prawie siedemdziesiąt procent białka jakie jest zawarte w skórze i dzięki swojej sprężystości odpowiada za jej elastyczność. W organizmie człowieka razem z upływającym czasem niknie samoistna możliwość wytwarzania białka kolagenowego i już w wieku dwudziestu pięciu lat zaczynają pojawiać się jego pierwsze braki. Brak odpowiedniej ilości białka kolagenowego w skórze rozpoczyna proces starzenia się skóry, która staje się mniej sprężysta, traci elastyczność i zaczynają na niej być widoczne pierwsze zmarszczki. Aby spowolnić ten niestety nieodwracalny proces warto sięgać po preparaty zawierające czysty kolagen pozyskiwany z ryb morskich, który w najskuteczniejszy sposób uzupełnia braki włókien kolagenowych.

piękne włosy

Dla jak najdłuższego utrzymania młodości i piękna już po pojawieniu się pierwszych niepokojących objawów związanych z ubytkiem białka kolagenowego trzeba koniecznie zadbać o wymaganą suplementację diety. W sprzedaży dostępne są różne suplementy z kolagenem a przy ich wyborze warto kierować się ich składem i szukać produktów zawierających aktywny kolagen z ryb morskich oraz podwyższoną zawartość witaminy C, A i E. Kolagen pozyskiwany z białka ryb morskich ma najbardziej zbliżoną strukturę a nawet własności do kolagenu człowieka. Bardzo szybko wchłaniany jest przez organizm i zostaje przyswojony prawie w stu procentach co oznacza, że w skuteczny sposób uzupełnia istniejące braki. Z kolei witaminy C,A i E mająca zadanie wzmocnić strukturę włókien białkowych hamując pojawianie się w ich obrębie ubytków.

Jednak najbardziej spektakularne rezultaty przynosi stosowanie aktywnego kolagenu pod postacią pastylek w formie płynu. Polecane w sprzedaży tabletki na zmarszczki mogą posiadać w swoim składzie różne typy białka kolagenowego. Najczęściej producenci proponują preparaty zawierające obumarłe włókna kolagenu pochodzenia roślinnego lub zwierzęcego. Kuracja przy ich zastosowaniu nie zapewnia tak widocznych rezultatów jak stosowanie naturalnego kolagenu pozyskiwanego z białka rybiego.

Zdaniem zarówno naukowców jak również osób, które poddały się kuracji, aktywny kolagen to numer jeden wśród wszystkich preparatów przeciw zmarszczonych jakie poleca aktualny rynek specjalizujący się w branży kosmetycznej. https://www.rp.pl/Styl-zycia/190909776-Piekne-wlosy-skora-i-paznokcie.html Zastosowanie aktywnego białka kolagenowego nie tylko może zahamować proces starzenia się skóry, poprawia jej elastyczność oraz spłyca zmarszczki ale dodatkowo gwarantuje wręcz spektakularne rezultaty w zmniejszaniu widoczności wszelkiego rodzaju blizn. Kolagen na blizny dzięki swoim własnościom rozjaśnia oraz odpowiednio zmiękcza tkankę przerośniętej skóry. Dzięki temu blizny wygładzają się i stają się mniej widoczne. Skuteczność preparatu potwierdzają przeprowadzone badania naukowe.

Znając własności białka kolagenowego warto pomóc swojej urodzie, na dłużej hamując starzenie się wykorzystując nie tylko bezpieczne dla organizmu ale przede wszystkim naprawdę najskuteczniejsze preparaty zawierające rybi kolagen!
 

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą

Napędzana humorem dzięki Joe Monsterowi