< > wszystkie blogi

Zakupy z Chin

Majfrend płakał jak wysyłał

Jak płacić na Aliexpress?

7 kwiecień 2019
Jak płacić na Aliexpress w 2019

Kiedy już zdecydujemy się na dany produkt, pozostanie tylko kwestia wyboru sposobu wysyłki, a następnie uregulowania płatności. Z naszym poradnikiem w prosty i logiczny sposób dowiesz się jakie są najlepsze i najkorzystniejsze dla ciebie formy płatności.

Metody płatności, które używam najczęściej

Sposób 1: Karty wirtualne (Internetowe)

Nie posiada fizycznego plastiku. Jest to bezpieczny sposób na zakupy internetowe, ponieważ jeśli dane trafią w niepowołane ręce oszust nie będzie miał dostępu do naszej głównej karty płatniczej.

Sposób 2: Przelewy24 lub PayU, czyli jak kupować na aliexpress w złotówkach

W związku z dużą popularnością chińskiego sklepu Aliexpress istnieje możliwość zrobienia zakupów bez użycia karty kredytowej / debetowej, czyli poprzez systemy Przelewy24 lub PayU. Całą operację zrobimy z wykorzystaniem naszego głównego konta bankowego. Podobnie jak byśmy robili zakupy na Allegro.

Sposób 3: Revolut i PayPal

Revolut to prepaid (karta przedpłacona – prepaid), powiązana z aplikacją, którą instalujesz na swoim smarftonie. Można ją doładować poprzez wykonanie przelewu bankowego na indywidualny rachunek Revolut– lub błyskawicznie, dokonując „przelewu” za pomocą karty debetowej lub kredytowej.

Więcej w artykule
Jak płacić za zakupy z Chin
 

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą

Napędzana humorem dzięki Joe Monsterowi