<< >> wszystkie blogi

doubletrouble's youtube channel

fajny kanał na youtube!

Zbyszek rozgniewał bogów!

2019-10-12 19:24:25 · Skomentuj

W najśmielszych marzeniach Zbyszek nie spodziewał sie tego, jakie skarby kryją się w najdalszych zakątkach świata. Pierwszym priorytetem na wyprawie było odnalezienie żelaza i to się udało!
Po przemierzeniu wielu mil oraz po długiej wspinaczce na strome góry dotarliśmy do miejsca bogatego w cenny kruszec.
Zapraszamy was do uczestniczenia w wyprawie razem ze Zbyszkiem w najnowszym odcinku na naszym kanale:
Zbyszek rozgniewał bogów


Wielka wyprawa w nieznane!

2019-10-11 18:00:00 · Skomentuj
Zbyszek od początku swojego życia z utęsknieniem spoglądał w stronę horyzontu, i śnił o dalekich wyprawach w nieznane. Tym razem poczuł w głębi serca, że jest gotów aby postawić pierwszy krok w stronę przygody.
Dodatkową motywacją do podróży były kończące się surowce, oraz chęć rozwoju. Jedyną rzeczą której brakowało na małej oazie naszego bohatera było żelazo. W tym odcinku możesz być świadkiem wielkiej podróży naszego bohatera w poszukiwaniu srebrzystej skały. Zobacz jakie przygody i przeszkody czekają Zbyszka na wyprawie. Zapraszamy do obejrzenia najnowszej części przygód Zbyszka na naszym kanale:
Zbyszek Żelazny!

Zapraszamy do śledzenia serii na naszym kanale, oraz do obejrzenia pozostałych filmów!!

Pozdrawiamy
Zespół Double Trouble Show!!

Double Trouble Show-Conan Exiles- Zbudujemy most!!

2019-10-10 18:20:04 · Skomentuj
Przed naszym bohaterem nowe wyzwanie!!
Zbyszek kończy już budowę mostu, jednak napotkał znaczny opór że strony dzikiej natury. Tym razem nie będzie łatwo i przyjemnie. Sąsiedzi nie są do naszego bohatera pokojowo nastawieni i tym razem zagrożenie zapuka do naszych drzwi. Dodatkowo będziemy musieli zmierzyć się z poważnym przeciwnikiem, oraz zacząć planować pierwszą wyprawę po niezbędne surowce.
Zapraszamy do obejrzenia najnowszej części przygód Zbyszka!! Najnowszy odcinek już na naszym kanale:
ZBYSZEK buduje most!!


Zapraszamy do subskrypcji naszego kanału oraz do śledzenia pozostałych serii na naszym kanale!!

Pozdrawiamy
Zespół Double Trouble Show!!

Pan budowniczy! Conan Exiles

2019-10-05 22:50:26 · Skomentuj
Udało nam się dojść do momentu przełomowego w historii naszego bohatera! Właśnie postawiliśmy pierwszy most dzięki któremu możemy częściej odwiedzać naszych sąsiadów.
Niestety nasi nowi przyjaciele nie są zbyt pozytywnie nastawieni do naszego bohatera, i skutecznie utrudniają nam życie na oazie.
Poza sąsiadami uparła się na nad dzika natura. W najnowszym odcinku musieliśmy zmierzyć się z pierwszym poważnym przeciwnikiem!!
Jeśli chcesz się przekonać co jeszcze udało nam się osiągnąć, to serdecznie zapraszamy do obejrzenia najnowszego odcinka, oraz do śledzenia całej serii!!

Aligator fight

Hannibal Zbyszek- Conan Exiles

2019-10-04 00:27:05 · Skomentuj
Życie w dziczy często stawia nas przed ciężkimi wyborami, oraz zmusza do podejmowania decyzji, które w normalnych warunkach nie przeszły by nam przez myśl. Zbyszek stanie przed poważnym dylematem: Czy samemu zginąć? Czy może przelać krew niewinnych aby przeżyć?
Jeśli jesteście ciekawi po której stronie światła stoi nasz bohater to serdecznie zapraszamy do obejrzenia najnowszego odcinka z naszej serii.
Zobacz jak Zbyszek stawia ołtarz dla jedynego prawdziwego Boga Ymira, oraz jak doskonali swoje umiejętności survivalowe. Jakie są konsekwencję jedzenia ludzkiego mięsa w grze Conan Exiles, i czy z ludzkiej skóry również można zrobić łóżko? Zobaczcie sami:
Hannibal Zbyszek


Pozdrawiamy
Zespół Double Trouble Show!

Double Trouble Show- 4 kąty Zbyszka

2019-10-03 00:30:32 · Skomentuj
Zbyszek, jak przystało na prawdziwego mężczyznę, własnoręcznie stawia swój dom! W dziczy musi przede wszystkim zadbać o dach nad głową i schronienie w razie burzy piaskowej. W najnowszym odcinku zobaczycie jak Zbyszek poradził sobie z budową oraz jak wiele materiałów jest potrzebne aby zacząć przygodę. Powszechnie wiadomo, że każdy majster przed pracą musi odpocząć i zjeść! Nam udało się znaleźć nieskończone źródło protein!

Zapraszamy do obejrzenia najnowszego odcinka, jak i śledzenia całej serii z gry Conan Exiles!
4 Kąty Zbyszka

Pozdrawiamy
Zespół Double Trouble Show!

The legend of Zbyszek! Najnowszy odcinek właśnie wleciał na kanał!!

2019-09-30 00:11:20 · Skomentuj
Czas na małą odmianę w programie!
Jeśli jesteś ciekaw granic wytrzymałości człowieka, lub interesujesz się ogólnie pojętym survivalem w grach, to trafiłeś w dobre miejsce!!
Poznaj Zbyszka, napakowanego i zaradnego bohatera pozostawionego samemu sobie w dziczy. Bądź świadkiem narodzin legendy!!
Zobacz jak krok po kroku Zbyszek buduje swoje małe imperium w świecie gry Conan Exiles!
Zbyszek dopiero zaczyna swoją przygodę w oazie, a jego pierwsze zadanie to budowa schronienia. Z kilku kijków i kawałka kamienia na twoich oczach zrodzi się legenda!!
Zapraszamy do nowej serii odcinków z gry Conan Exiles na naszym kanale!

The Legend of Zbyszek!


Pozdrawiamy
Zespół Double Trouble Show!

Niebieski jeż na statku!! Najnowszy odcinek z serii Sonic Mania!

2019-09-27 23:36:03 · Skomentuj
Hej!!

Postanowiliśmy zrobić wyjątek i w dniu dzisiejszym dodac aż dwa odcinki!
Jeżeli podobają Ci się gry z serii Sonic, lub ogólnie jesteś fanem gier retro, to serdecznie zapraszamy na nasz kanał.
Gra Sonic Mania oczarowała nas tak bardzo, że nie mogliśmy się oderwać.
W tym odcinku trafiliśmy na podniebny statek naszego wąsatego arcywroga. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia najnowszego odcinka oraz do śledzenia całej serii z Sonic Mania na naszym kanale.
Najnowszy odcinek z serii Sonic Mania czyli Retro granie z DTrouble :)

Pozdrawiamy
Zespół Double Trouble Show!!

Następną część przygód niebieskiego jeża!!

2019-09-27 22:59:15 · Skomentuj
Hej! Cześć i czołem :)

Po wielu a nawet bardzo wielu nieudanych próbach, w końcu nam się udało!! Niebieski jeż prowadzony przez naszą załogę pokonał chemiczną krainę rodem z Czarnobyla. Jeżeli chcesz zobaczyć z jakimi trudnościami musiał mierzyć się Sonic i jego rudy kolega, na dalszym etapie gry, to serdecznie zapraszamy do obejrzenia najnowszego odcinka. Tym razem przenosimy się do krainy nazwanej przez nas "Sega Vegas". Jest to miejsce stworzone przez szalonego wąsacza w wyrazie hołdu dla samego siebie.
Na każdym kroku czekają na nas bezlitośni wrogowie, którzy tylko czekają na każde najmniejsze potknięcie Jeża i jego rudego kolegi.
Ciekawe I nietypowe wałki z Bossami oraz interesujące poziomy, to wszystko znajdziecie w najnowszym odcinku na naszym kanale.

Czarnobyl i Sega Vegas


Pozdrawiamy
Zespół Double Trouble Show!

Back to classics- Sonic Mania

2019-09-25 22:44:00 · Skomentuj
Dzisiaj wzięło nas na klasyka z dziecięcych lat.
Na pewno każdy z was pamięta godziny poświęcone na przejście jednego etapu, w grze w której nie było możliwości respawnu.
Niech pierwszy rzuci kamień ten kto nie zjadł zębów na takich grach jak Mario lub Contra. My próbowaliśmy swoich sił w grze Sonic Mania.
Gra przenosi gracza wprost w nostalgiczne lata 90 pełne ciepłych wspomnień. Dla wielu z nas właśnie przy tych produkcjach rozpoczęła się przygoda z grami. W czasach kiedy nie było jeszcze grafiki 3D czy wielkich kasowych produkcji za miliony pieniędzy. Nie liczyło się to czy gra odtwarzana jest w 60 klatkach i czy gramy w 4K. Radość z gry czerpaliśmy ze wspólnego grania przed wielkim plastikowym telewizorem, a każdy nowy poziom trzeba było przechodzić samemu, bez tutoriali z Youtube.

Jeżeli tak samo jak my ciepło wspominasz te czasy to serdecznie zapraszamy do obejrzenia naszych zmagań przy grze Sonic Mania.

Nostalgiczne wspomnienia z lat 90!!

Pozdrawiamy
Zespół Double Trouble Show!
12»

Napędzana humorem dzięki Joe Monsterowi