< > wszystkie blogi

Bloga Beni

Uroda i zdrowie

Jaka odżywka do rzęs najskuteczniejsza ?

29 listopad 2018
Przedłużone, zagęszczone i podkręcone rzęsy to utopia każdej kobiety. Nie zawsze zdarza się, że są one takie bez żadnej pomocy. Niektóre kobiety nie chcą kosmetycznych zabiegów ze sztucznymi rzęsami. Ponadto mogą zadbać o ich odbudowę dzięki odżywkom pielęgnacyjnym, właśnie do nich stworzonych.

Preparat o najskuteczniejszym składzie i zarazem zwycięzca wielu rankingów to serum Miralash, które już po upływie kilku dni wzmacnia i przyciemnia rzęsy. Jego celem jest przyspieszenie ich wzrostu, podkręcenie oraz dodanie sprężystości.

Drugim atrakcyjnym pod względem cenowym i łatwo dostępnym produktem jest Long 4 Lashes. Naczelnym priorytetem jego jest stymulacja porostu rzęs, wygładzenie, nawilżenie, nabłyszczenie oraz uelastycznienie.

Trzecia odżywka to Revitalash Advanced, cechująca się osobliwie rewelacyjnymi efektami. Osiągnęła to poprzez unowocześniony skład, w który wchodzą molekuły pochodnych nienasyconych kwasów karboksylowych, wyciągi z roślin, aminokwasy, witamina B oraz nonapeptydy.

Wszystkie serum i regenerum są wyjątkowe, a żeby wybrać najlepszy dla siebie należy porównać ich składy do swoich wymagań.
 

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą

Napędzana humorem dzięki Joe Monsterowi