< > wszystkie blogi

Podróże z i pod prąd

Absurdalne myśli zebrane w jednym miejscu.

Wynajem busa bez kierowcy

9 grudnia 2019
Okres świąt i zbliżający się nowy rok to czas, gdy wiele osób korzysta z oferty wypożyczalni samochodów. Jest to doskonałe rozwiązanie gdy w planach jest wyjazd w odległe miejsce, a własny pojazd pozostawia wiele do życzenia. Wypożyczalnie w tym czasie wychodzą na przeciw oczekiwaniom swoich klientów i stałą ofertę poszerzają o wiele dodatkowych, bardzo atrakcyjnych usług. Sporą popularnością w tym okresie cieszą się szczególnie busy, które mogą pomieścić nawet 9 osób i wiele bagaży oraz akcesoriów.


Wypożyczalnia busów 9 osobowych

Wynajem busa z wypożyczalni nie wymaga wielu formalności. Najczęściej pracownik wypożyczalni prosi klienta o przedstawienie dokumentu tożsamości i wpłacenie kaucji, na wypadek uszkodzenia pojazdu bądź oddania go w złym stanie. Za dobę należy zapłacić od kilkudziesięciu do kilkuset złotych. Cena uzależniona jest od czasu wynajmu i modelu wybranego pojazdu. Kierowanie busem 9 osobowym wbrew pozorom nie jest trudne, jednak warto zlecić je doświadczonemu kierowcy. Bus jest większych rozmiarów niż auto osobowe, dlatego prowadzenie go wymaga sporo wprawy, ostrożności i rozwagi. Najwięcej trudności przysparza parkowanie.

Ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków

Warto zadbać o ubezpieczenie NW przed wyjazdem w trasę. Ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków jest doskonałą ochroną przed wieloma niespodziewanymi sytuacjami. Wiele klientów decyduje się także na ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków. Posiadacz takiej usługi może liczyć na wypłatę sowitego odszkodowania nawet w sytuacji przytrzaśnięcia palca drzwiami samochodu.
 

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą

Napędzana humorem dzięki Joe Monsterowi