< > wszystkie blogi

Jak wyglądają moje podróże?

Możesz wszystko, czego tylko zapragniesz.

5 sposobów na tani nocleg w podróży

13 maj 2019
Niedługo wakacje. Wielu z nas już teraz zastanawia się gdzie je spędzić: morze, góry a może wyjazd za granicę. Niezależnie od celu podróży zawsze warto zastanowić się nad noclegiem, by wybrać tanie spanie w podróży. Poniżej 5 sposobów na tani nocleg.

Pole kampingowe

Spanie w podróży jest bardzo ważnym czynnikiem. Od niego zależy nasze samopoczucie następnego dnia i nastawienie do dalszych wędrówek i wojaży. Istnieje kilka sposobów na wygodne, a zarazem tanie noclegi. Pierwszy z nich to pole campingowe. W tym zakresie możemy wybrać tańszą wersję z zakupem namiotu lub nieco droższą: wypożyczenie domku campingowego.

Tani nocleg w hostelu

Kolejną opcją, która jest równie często wybierana przez turystów są tanie noclegi w hostelu. Taki sposób na spanie w podróży daje nam już nieco większy komfort, zapewniając chociażby dostęp do łazienki i toalety.

Wynajęcie kwatery prywatnej

Nie mniej komfortowym, a zarazem tanim sposobem na spędzenie nocy w trakcie podróży jest wynajęcie pokoju w domu mieszkańców miasta, do którego zawitaliśmy.

Schroniska młodzieżowe

Tanie noclegi to również noce spędzone w schroniskach młodzieżowych, bursach czy akademikach szkolnych. Pierwsza z opcji jest niezwykle popularna wśród turystów górskich, kolejne zaś to sposób na tanie noclegi nad morzem.

Noc w hotelu

Wśród 5 sposobów na tani nocleg w Polsce, jak również za granicą jest spanie w hotelu. Choć mogłoby się wydawać, że sposób ten nie ma nic wspólnego z niską ceną, to jednak rezerwacja dokonana w ostatniej chwili może łączyć się z niskimi kosztami noclegu, a zarazem wysokim komfortem pobytu.

Czy na tym koniec?

Podsumowując, powyżej przedstawiono 5 sposobów na tani nocleg w podróży. Nie mniej jednak istnieje wiele innych metod na spanie w podróży, a tym samym na tanie noclegi.
 

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą

Napędzana humorem dzięki Joe Monsterowi