<< >> wszystkie blogi

Jak wyglądają moje podróże?

Możesz wszystko, czego tylko zapragniesz.

Czy warto wyjechać w polskie góry?

2019-05-18 20:52:00 · Skomentuj
Niewykluczone, że polskie góry należą do jednych z najpiękniejszych miejsc na świecie i nie zmienia tego fakt, że w innych miejscach na naszym globie są także te bardziej strome, wyższe, malownicze, kolorowe, czy też porośnięte egzotyczną, niespotykaną roślinnością

5 sposobów na tani nocleg w podróży

2019-05-13 10:27:00 · Skomentuj
Niedługo wakacje. Wielu z nas już teraz zastanawia się gdzie je spędzić: morze, góry a może wyjazd za granicę. Niezależnie od celu podróży zawsze warto zastanowić się nad noclegiem, by wybrać tanie spanie w podróży. Poniżej 5 sposobów na tani nocleg.

Gdzie najchętniej podróżujemy?

2019-05-07 09:54:00 · Skomentuj
Bardzo wiele osób uwielbia podróżować, dla niektórych zaś nie jest to nic przyjemnego. Wiele w tej kwestii zależy od osobistych upodobań i sprawdzonych sposobów na spędzanie wolnego czasu. Warto jednak czasami zdobyć się na odmianę i wybrać w ciekawą podróż, która będzie dla nas bardzo ekscytującym spełnieniem marzeń. Właśnie tak jest w przypadku wielu z nich. Zastanawiamy się jednak zanim w nią wyruszymy, gdzie nocować i gdzie pojechać na wakacje, aby okazało się to świetnym wyborem. Nie dla każdego jest to oczywiste.

Najnowsze posty
Najpopularniejsze posty
Linki
Statsy bloga
  • Postów: 3
  • Komentarzy: 0
  • Odsłon: 296

Napędzana humorem dzięki Joe Monsterowi