KompocikJablkowy's blog

Potwornie absurdalny blog

Praca w salonie samochodym - kogoś interesuje, jak to wygląda od środka?

2018-03-19 15:44:28 · 1 komentarz
Cześć wszystkim.

Zwracam się do Szanownych Bojowników (i Bojowniczek, rzecz jasna, jeśli któraś tu zagląda) z pytaniem, czy kogoś interesowałby artykuł dotyczący pracy w salonie samochodowym? Od jakiegoś czasu zastanawiam się, czy by takiego nie wysmarować (w końcu parę zawodów było już na JM opisanych), kwestia, czy kogokolwiek interesuje kwestia roboty w salonie.

Chciałbym tu zaznaczyć, że nie pracowałem jako sprzedawca, a jako asystent działu sprzedaży/specjalista ds. produktu, więc więcej miałbym do powiedzenia na temat takich kwestii jak odbiór samochodów z transportu, jazdy próbne z klientami i wydawanie nowych samochodów, aczkolwiek parę słów na temat samej sprzedaży też mógłbym skrobnąć (choć oczywiście nic z autopsji). Nie sądzę natomiast, żebym mógł operować konkretnie nazwami marek czy salonów, w końcu nie o to chodzi by komuś robić reklamę lub antyreklamę (choć tak po prawdzie to niektórym by się należało).

Wiem, że pytanie może być nieco głupawe, ale zdaję sobie sprawę, że akurat taka posada może mało kogo interesować i może nie być, nazwijmy to, popytu na taki tekst.

Oczywiście jeśli ktoś z Was ma jakieś dodatkowe pytania przed wyrażeniem swojej opinii w temacie, to walcie śmiało. :)
Najpopularniejsze posty
Moje pliki
Moje albumy w Szaffie
Statsy bloga
  • Postów: 0
  • Komentarzy: 1
  • Odsłon: 818

Napędzana humorem dzięki Joe Monsterowi