< > wszystkie blogi

Estetyka według Klonowskiej

czyli, medycyna estetyczna w innym świetle

Zabieg powiększania biustu

25 października 2019
Biust jest źródłem kompleksów wielu kobiet. Najczęściej panie skarżą się na zbyt mały biust, choć piersi o zbyt dużych rozmiarach również mogą przysporzyć wielu problemów. Za duże piersi są ogromnym obciążeniem dla kręgosłupa, przez co panie uskarżają się na ogromny ból. W takiej sytuacji biust wymaga odpowiedniej korekty, aby pacjentka mogła normalnie funkcjonować i nie odczuwać dyskomfortu w czasie wykonywania codziennych czynności.


Koszt zabiegu powiększenia biustu

Powiększanie biustu to marzenie wielu młodych kobiet, które krępują się małych lub asymetrycznych piersi. Koszt zabiegu mieści się w przedziale od kilku do kilkunastu tysięcy złotych. Na ostateczną cenę wpływ ma rodzaj wybranych implantów i inne dodatkowe usługi. Wiele placówek umożliwia swoim pacjentkom płatność ratalną, co jest ogromnym udogodnieniem. Punkty współpracują ze znanymi i renomowanymi bankami, dzięki czemu raty są nisko oprocentowane i łatwe do spłaty. Wysokość raty można najczęściej indywidualnie dostosować do swoich możliwości finansowych. Po podjęciu decyzji o zabiegu należy poszukać sprawdzonego chirurga plastycznego.

Chirurg plastyczny

Wiele osób zastanawia się, czym zajmuje się chirurg plastyczny. Szczegółowych informacji można poszukiwać na stronie internetowej wybranej kliniki, gdzie najczęściej dostępna jest szczegółowa oferta i opis poszczególnych zabiegów. Zabiegi chirurgii plastycznej wiążą się z wykonywaniem korekty poszczególnych partii ciała. Specjaliści zajmują się najczęściej korektą odstających uszu, korektą nosa, podbródka, piersi oraz plastyką brzucha i wszystkich innych partii, które wymagają interwencji chirurgicznej.

Pierwsza wizyta w gabinecie medycyny estetycznej

Na pierwszej wizycie specjalista przeprowadza z pacjentem szczegółowy wywiad na temat stanu zdrowia i oczekiwań. Następnie zostaje ustalona data zabiegu. Pacjent wymaga odpowiedniego przygotowania. Pod żadnym pozorem nie należy korzystać z oferty nieznanych klinik, które kuszą klientów wyjątkowo niską ceną. Standard świadczonych usług w takich punktach jest bardzo niski, a zabieg może nieść za sobą masę skutków ubocznych.
 

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą

Napędzana humorem dzięki Joe Monsterowi