<< >> wszystkie blogi

Jozinzbazin83's absurdlog

Potwornie absurdalny blog

SIM czyli agresywna i najszybciej rozwijająca się Lista Robinsonów

2019-12-19 13:07:59
SIM czyli System Informacji Marketingowej to najnowsza Listy Robinsonów funkcjonująca w Polsce. Jest najbardziej agresywna i najszybciej rozwijającą się Listą Robinsonów. Czy odniesie sukces? A może stanie się "martwa" jak pozostałe Listy. Pojęcie Listy Robinsonów powstało jeszcze w latach dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku. List Robinsona to lista osób, które nie życzą sobie kontaktu w celach marketingowych. Funkcjonowała jako listy adresów e-mail, danych adresowych czy też w końcu danych telefonicznych.

Baza leków

2019-10-23 11:20:00
Jeśli szukaliście fajnej bazy leków to mam taką jedną. Nazywa się DataPharm. Znaleźć tu można informacje o takich lekach jak Biotebal, Clotrimazolum, Groprinosin, Hydroksyzyna, Ketonal, Metronidazol, Nifuroksazyd, Nimesil, Octenisept, Xanax, Sinupret, Neosine, Augmentin i wiele innych zarówno na receptę jak i bez recepty.

Jak walczyć z niechcianymi połączeniami?

2018-07-11 12:08:00
Każdy z nas spotkał się z niechcianymi połączeniami od telemarketerów i wszelkiej maści telefonicznych handlowców. Tutaj wygraliśmy laptop, tam mamy okazję zapoznać się z nowym super odkurzaczem, gdzie indziej przetestować pościel z futra wiewiórek na specjalnym pokazie tylko dla nas a najczęściej mamy możliwość zakupu dodatkowych abonamentów takich jak pierdyliard gigabajtów internetu czy też kredyt na preferencyjnych warunkach. A jeśli prowadzisz działalność gospodarczą to nie dziwią cię natarczywe telefony z ofertą finansowania firm, pisania projektów, papierem ksero czy też leasing, faktoring, kredyt na dowolny cel i zakup glebogryzarek spalinowych. Jak więc walczyć z tymi niechcianymi połączeniami?
Najnowsze posty
Najpopularniejsze posty
Moje pliki
Linki
Statsy bloga
  • Postów: 3
  • Komentarzy: 0
  • Odsłon: 2115

Napędzana humorem dzięki Joe Monsterowi