< > wszystkie blogi

Ankaszklanka's blog!

Potwornie absurdalny blog

Jaki odkurzacz wybrać, by mieć mniej pracy?

20 kwietnia 2020
Porządny odkurzacz oszczędza czas i nerwy związane z jego użytkowaniem, a w nieco dłuższej perspektywie – także pieniądze. Jaki model wybrać, aby domowe porządki ogarnąć szybciej? Na pewno nie pierwszy z brzegu. Ciekawe zestawienie jak wybrać dobry odkurzacz jest na kupujemy-odkurzacz.pl. Tam pomogą zastanowić się, co chcesz odkurzać i na jakim efekcie ci zależy, a znajdziesz właściwą ofertę.

Jaki odkurzacz kupić, aby nie potem żałować wydanych pieniędzy? Odpowiedzi szukajcie w TOP-10 wybranych i popularnych odkurzaczy, w którym przedstawiamy najlepsze i najciekawsze modele prosto z polskich sklepów.

W tym zestawieniu odkurzaczy są różne propozycje dla alergików, odkurzacze bezworkowe jak i tradycyjne. Pamiętamy również o robotach sprzątających, automatycznych, które coraz częściej użytkowane są w polskich domach. Nasz ranking odkurzaczy zaczniemy jednak od klasycznego urządzenia – odkurzacza workowego.

Jakie najważniejsze zalety powinien mieć ten model? Wysoką klasę energetyczną A+++, szczotkę/ końcówkę przystosowaną do 3 rodzajów podłóg, dobrą i wystarczającą siłę ssania. Dla alergików kluczową informacją jest zastosowanie filtra powietrza HEPA zatrzymującego do 99,9% kurzu.

Ciekawą i niestandardową propozycją odkurzacza jest odkurzacz ze zbiornikiem wodnym. Jest to sprzęt wspaniały dla alergików, który pozwala dokładnie zebrać cały kurz i uniknąć np. rozszczelnienia worka lub nieuważnego rozsypania się jego zawartości. Jego znaczną wadą może być jednak nieco wygórowana porównując do standardowych odkurzaczy cena oraz przymus mycia pojemnika na zanieczyszczenia, a także połączonych z nim części.

 

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą

Napędzana humorem dzięki Joe Monsterowi