<< >> wszystkie blogi

Trochę o mojej pasji...

I ♥ Network

Sprawne zarządzanie przedsiębiorstwem

2019-02-20 12:16:00 · Skomentuj
Zarządzanie dużymi korporacjami może być uciążliwe. Duże firmy mają w swojej ofercie setki, jeżeli nie tysiące produktów i obsługują olbrzymie bazy klientów. Żeby to wszystko sprawnie działało, produkty musimy mieć odpowiednio skatalogowane a klientów podzielonych według ich potrzeb i rodzaju usług jakie im dostarczamy. Robienie tego ręcznie jest czasochłonne oraz bardzo łatwo popełnić błąd, który może zakłócić sprawne działanie firmy, a tego wolelibyśmy uniknąć.

Sprawne działanie w przedsiębiorstwie

2019-02-20 12:03:00 · Skomentuj
Właściciele dużych i średnich firm, doskonale wiedzą jak ważna jest szybka wymiana danych i informacji wewnątrz firmy. W dzisiejszych czasach, w dobie cyfryzacji i szerokopasmowego internetu, mamy wiele narzędzi by tę szybkość poprawić i optymalizować.

Nowoczesna firma

2019-02-20 11:38:52 · Skomentuj
Wszyscy kiedyś pewnie widzieliśmy na holywoodzkich filmach z lat osiemdziesiątych, działanie potężnej korporacji. Zabawnym obrazkiem był widok, gońców biegających między biurkami i piętrami firmy, ze stosami dokumentów. Przenosili oni i odbierali dokumenty od nadawcy do adresata. Teraz się już tego nie widuje, czy zatem obieg i wymiana dokumentów w firmach zanikła?
Autor
O blogu
  • Zachęcam do przeczytania kilku notek, w których dzielę się z wami moją pasją i pokazuję jak wygląda świat Networkera.
Najnowsze posty
Najpopularniejsze posty
Moje pliki
Linki
Statsy bloga
  • Postów: 3
  • Komentarzy: 0
  • Odsłon: 461

Napędzana humorem dzięki Joe Monsterowi