<< >> wszystkie blogi

Skup aut Filar

blog o motoryzacji

Jak poradzić sobie z bólem po stracie ulubionego auta?

2018-09-03 15:07:00 · Skomentuj
Różne sytuacje, czasem naprawdę dziwne, potrafią wpłynąć negatywnie na stan psychiczny człowieka. Nierzadko dla mężczyzn największym koszmarem jest utrata ulubionego pojazdu motoryzacyjnego, którym do tej pory dojeżdżali wszędzie i to każdego dnia. Przywiązanie do starego samochodu potrafi być tak silne, że kierowca może próbować nim jeździć, nawet jeśli niemalże wszystkie jego części i elementy nie działają prawidłowo. A gdy auto nie chce już kompletnie odpalić, pojawia się ogromny ból, z którym trudno sobie poradzić.Jak zatem poradzić sobie z tymi nietypowymi przeżyciami?

Nowe auto- a co ze starym?

2018-07-24 11:40:00 · Skomentuj
Zamarzył Ci się nowy samochód? Bardziej pojemny, z większą ilością udogodnień albo po prostu ładniejszy? Salony samochodowe w dzisiejszych czasach kuszą ofertami, nic więc dziwnego, że chcesz z nich skorzystać. Jednak tutaj pojawia się pytanie, jak pozbyć się starego auta? Sprawdzone i proste rozwiązania podsunę w poniższym artykule.

Warto postarać się podczas sprzedaży samochodu!

2018-03-21 11:27:56 · Skomentuj
Bardzo dużo osób w ostatnim czasie jest w trakcie sprzedaży swoich samochodów. Jest to zrozumiałe, wielu z nas może pozwolić sobie na jakiś nowszy i droższy model, więc chce pozbyć się starszego, ponieważ jest mu już do niczego nie potrzebne, albo po prostu dodatkowa gotówka przyda się podczas zakupu nowego.

Przygotowanie samochodu do sprzedaży

2018-03-05 12:40:00 · Skomentuj
Po jakimś czasie nasze samochody zaczynają nam się nudzić, chcemy je zmienić na nowsze czy szybsze. Dużo osób decyduje się na zmianę samochodu, kiedy do rodziny dołącza nowy członek. Wybieramy wtedy auta w combi, więcej miejsca i przestrzeni, to fajna opcja przy dużej rodzinie. Ale co zrobić, gdy chcemy auto najpierw sprzedać?
Autor
O blogu
  • skup aut Gdańsk, skup motocykli, komis samochodowy gdynia, skup pojazdów, skup aut dostawczych gdynia, skup samochodów pomorskie
Najnowsze posty
Najpopularniejsze posty
Moje pliki
Linki
Statsy bloga
  • Postów: 4
  • Komentarzy: 0
  • Odsłon: 2120

Napędzana humorem dzięki Joe Monsterowi