Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Internauci po meczu z Austrią o Howardzie Webbie

141 879  
722   103  
Znacie najnowszy dowcip z serii Twój stary? "Twój stary to Howard Webb". Stało się, co się stało i nic na to nie poradzimy. Nie będziemy się więc rozwodzić nad tym, jak bardzo to było niesprawiedliwe, tylko pokażemy zadziwiająco szybką twórczość internautów o sędzim, który zabrał nam ostatnie złudzenia.
Dzisiaj strona sędziego Webba na Wikipedii stała się chyba jej najbardziej popularną stroną, przynajmniej w Polsce. I takie były tego efekty:

Za to nie pokażemy tego co pojawiało się w Polskiej Wikipedii, bo to już było mocne przegięcie. Zresztą ta strona jest już zablokowana przed wandalami, którzy przenieśli się na stronę Oceń tego sędziego.

Inne przeróbki bardziej nam się spodobały: 

 Bojownik Goku122 zrobił wersję LOLCATZ meczu


Inne kręciły się wokół tematu pieniędzy:

 


 

W internecie pojawił się też pierwsze poświęcone Howardowi koszulki:


 

Mistrzowskim zaś dziełem jest plakat filmu Thief, który zrobił bojownik Kmibar:Nawet nasz prezio nie popisał się podczas pamiątkowej fotki, choć oddajmy mu to - dzisiaj nie było jego winy w wyniku.


Nie dopiszemy kolejnego obraźliwego komentarza wobec Howarda Webba, nie dołączymy się nawoływania do stawiania mu  [*], nie podamy jego adresu domowego, nie napiszemy nawet, że trzeba go za j*** p***ić.  Liczymy, że UEFA, czy organizacje sędziowskie zajmą się nim i dadzą mu wilczy bilet na następne imprezy.

Jedno jest pewne, choćby nie było tego karnego, to i tak nie zostalibyśmy w tym roku mistrzami Europy...

...bo musimy importować więcej Polaków z zagranicy, żeby oglądać tak piękne sceny jak ta z Rogerskim po strzeleniu gola:


 
Materiały nadesłali: poop_ek,skijlen,nightrain,asega, michsak1, ST3FI, gokou122, oli-bb, Alien_dwa, kmibar, greenme, kito666, i10 i inni.

A jeśli chcesz zobaczyć więcej zdjęć wkurzonych polskich internautów, którymi w ciągu kilku godzin został zasypany internet, to znajdziesz je w naszej MONSTER GALERII

Kliknij i zobacz więcej zdjęć!

Jeśli ciśnienie cię jeszcze trzyma polecamy kurację tym kawałkiem.

Oglądany: 141879x | Komentarzy: 103 | Okejek: 722 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało