Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Wyniki pierwszego tygodnia konkursu Wypadki Domowe

20 639  
1   1  

Podczas kiedy babcia Władzie będzie grzała swoje przemarznięte stópki w piekarniku zapraszamy do odczytania werdyktu konkursu nieustającego.

W kategorii fotka oryginalna
nagroda idzie do hanga, który uwiecznił potencjalnie zabójczą windę. Otrzymuje Odmierzacz czasu, koszulkę oraz jeszcze raz, w nagrodę za to że był jedynym, który zgłosił się do tej kategorii otrzymuje książkę Kwiatki Profesorskie.
W kategorii film oryginalny swoje perypetie z domową siłownią przedstawił nam znów hang. Otrzymuje grę towarzyską Błyskawiczna Reakcja, koszulkę i konto JM na zawsze. Ponieważ był jedynym uczestnikiem tej kategorii dostanie też książkę, która miała iść dla wyróżnionego. A co, doceniamy każdego, kto włożył więcej serca niż inni. Znów łatwo było wygrać tą nagrodę.

W kategorii fotka z internetu było trzech uczestników. Nagroda tygodnia czyli słodki stanik, koszulka i dożywocie na JM idzie dla Ulvera666. Wyróżnienie idzie do PedzacegoRumaka, on też otrzyma Absurdy PRL.

W kategorii film internetowy nagroda idzie do PedzacegoRumaka, ktory jako jedyny nadesłał dwa filmy. Cóż, nie ma prostszej kategorii do wygrania niż film internetowy z wypadkiem domowym. Wystarczy, że w tym tygodniu ty będziesz tym jedynym :-).

Najbardziej obleganą kategorią była opowieść wypadkowa. Tu mieliśmy około 30 uczestników i było naprawdę trudno wybrać zwycięzcę. Z waszych opowieści możnaby zrobić małą książeczkę. Nieźle. Ostatecznie siłami redakcyjnymi wybraliśmy zwycięzcę - Adrian4u opowiedział nam o imprezowym hamaku. Otrzyma więc lodowe kielony, koszulkę i dostęp do JM na zawsze. Wyróżnienie za opowieść o swoim trudnym życiu świata otrzyma NitrogenTH (Eropak plus dostęp na rok więcej).

Zwycięzcom gratulujemy i czekamy na dane kontaktowe...

Pozostałych zapraszamy do zapoznania się nagrodami i do nadsyłania zgłoszeń - w tym tygodniu wystarczy przesłać je na emailowy adres zaufania konkurs-wypadki@joemonster.org

Oglądany: 20639x | Komentarzy: 1 | Okejek: 1 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

05.07

04.07

03.07

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało