Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Życie jak w serialu ''Alternatywy 4'' II

25 198  
1   5  
Kliknij i zobacz więcej!Dane identyfikacyjne zostały zmienione ale wszystko pozostałe to samo życie pracownika administracji spółdzielni mieszkaniowej. Życie jak w serialu "Alternatywy 4"...

Telex no 811.... pl
Panie generale,
Proszę o wykwaterowanie osób bezprawnie zajmujących mieszkania kwaterunkowe przy ul... nr...
bo podłączają się bezprawnie do energii i gazu narażając innych lokatorów na płacenie, robią awantury i prowadza agencje towarzyskie a Wiktualia Chaszcz i Dziewanna Bydrąć jako kurwy wraz z agentami ochrony załatwiają fałszywe oskarżenia dewastując aktualnie powybijane szyby a ich bekarty – Willy, Moryc, Oleandra i Sralujka zamiast po tablicach szkolnych mażą po ścianach a na zwracane uwagi proponują danie w ryja.
Z poważaniem
Marionetta Zapych

* * * * *

W odpowiedzi na pismo z dnia.... dotyczące przebywania osób stwarzających zagrożenie na klatce schodowej informuję, że:
1. Funkcjonariusze podjęli w tej sprawie czynności wyjaśniające.
2. Dokonano kontroli i przeprowadzono wywiad środowiskowy celem uściślenia zagrożeń stwarzanych przez w/w osoby w opisanym w piśmie rejonie.
3.Na odstawie w/w ustaleń zostały skierowane dodatkowe patrole w przedmiotowa okolicę z zadaniem przeciwdziałania zakłóceniom porządku publicznego

* * * * *

VI Wydział Cywilny
ul. Lipowa 2
00-326 Warszawa

Powódka: Marionetta Zapych, Warszawa, ul.....

Pozwany: ( imię i nazwisko do wiadomości znajomych), na pewno krewny albo rodzina Wiktualii Chaszcz
Administracja jakaś tam, Warszawa, ul....
Pozew
o spowodowanie zastopowania tworzenia urojonych aukcji mojego mieszkania z powodu braku rzetelnego bilansowania przez służby finansowe faktur który były akceptowane i winny być bilansowane w ramach czynszu.
Wnoszę ponadto o dołączenie akt nr VI c...... oraz o zastopowanie i zakaz przekazywania do sprzedaży mojego mieszkania.
Ponadto wnoszę o uwzględnienie strat (przestrzelone okna, drzwi i auto) przez złodziei i morderców ze sklepu ogólno-spożywczo-mięsno-alkoholowego - 15 lat gehenny.
Koszty sadowe i procesowe w ciężar pozwanego.

* * * * *

Donoszę, że osoby zamieszkałe przy ul.....podnajmują mieszkania kwaterunkowe na meliny i spotkania narkomanów. Prym wiedzie pani Poślad Daktyla, przetrzymujaca Boguckiego który zabil szefa mafii wolomińskiej Pershinga i Rozryw Lolita – znana kurtyzana. Nasyłaja narkomanów na lokatorów celem sciągnięcia haraczy i wymuszenia wyjścia z mieszkania w celu zaspokojenia przez nich potrzeb seksualnych. Tego typu działalność jest kryminogenna.
Z poważaniem
Marionetta Zapych

* * * * *

Szanowny Panie Kierowniku,
Uprzejmie informuje, że dozorczyni kamienicy przy ulicy... nie jest zainteresowana sprzątaniem tylko gonitwą za pieniędzmi. Wraz ze swoim konkubentem, dr laryngologii Wymazym Psipetą dorabiają sobie jako agenci w agencji rozrywkowo – towarzyskiej, prowadza ubój dziczyzny i wyrób wędlin oraz rozwożą pizzę. Administrator budynku, zamiast dbać o czystość ciągle przebywa z dozorczynią u Wymazego Psipety na badaniach, a na grzecznie zwrocona uwagę o braku czystości dozorczyni powiedziała – cytuję – „odpierdol się.”
Z poważaniem
Marionetta Zapych

* * * * *

Burmistrz Dzielnicy
.......
Zwracam się do Pana Burmistrza o zastopowanie oszustw dokonywanych przez gang rodzinny Wygibasów na bazie starych bądź ukradzionych aktów notarialnych. Robiłam zastrzeżenia w Administracji i Urzędzie Dzielnicy – brak odpowiedzi. Wszyscy tam zamieszkali są bez meldunku, chorzy psychicznie i na wariackich papierach. Wymuszają wolne lokale dla swoich kurtyzan, jako bywalcy cmentarza na Bródnie kradną znicze, kwiaty, wiązanki. Stary Wygibas kazał zeszlifować kute litery na granitowym pomniku mojego męża dr inżyniera Marka Wierucha – Klonki. Pies właściciela firmy Zamtuz Technology zniszczył 20 krzewów na podwórku a sam właściciel myli bidet z kiblem i zapycha rury.
Mając powyższe na względzie proszę o interwencję.
Marionetta Zapych

* * * * *

Prokuratura Rejonowa
Wwa ......

Wniosek
O skierowanie na przymusowe leczenie Marionetty Zapych
W/w została poddana leczeniu psychiatrycznemu 2 lata temu. Obecnie jej stan zdrowia drastycznie się pogorszył, stała się agresywna i zagraża naszemu życiu. Zakłóca spokój, wykrzykując wulgarne słowa pod adresem lokatorów i klientów firm, mieszczących się w kamienicy. Dzwoni do sąsiadów grożąc że ich zabije albo odrąbie im łby. Regularnie i niepotrzebnie wzywa pogotowie ratunkowe do sąsiadów, informuje policje o produkcji narkotyków, wypisuje wulgarne napisy na ścianach i rzuca ostrymi przedmiotami oraz szkłem w przechodniów - syn dozorcy zostal trafiony śrubą w głowę... Prosimy o potraktowanie sprawy jako pilnej

Mieszkańcy kamienicy przy ulicy......


W poprzednim odcinku...

Oglądany: 25198x | Komentarzy: 5 | Okejek: 1 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

18.07

17.07

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało