Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Gang Olsena made in Poland!

45 325  
2   43  
Kliknij i zobacz wiecej!Podajemy za BesPress - Beskidzką Gazetą Internetową:

"Miszczostfo" świata

Ten "skok" bez dwóch zdań powinien zostać zapisany w Księdze Rekordów Guinnessa. Kwestią dyskusyjną pozostaje tylko wybór kategorii... Jedno jest pewne rabusie nie przemyśleli wszystkiego do końca!

Do kuriozalnej kradzieży doszło 7 kwietnia, o 15.45 w zakładzie fotograficznym przy ulicy Niepodległości w Czechowicach-Dziedzicach. Do punktu weszło dwóch młodych mężczyzn. Jeden z nich zamówił wykonanie zdjęć paszportowych. W czasie, gdy klientowi wykonywano zdjęcia, drugi ze sprawców "sprytnie" wykorzystał fakt, że obsługa punktu była zajęta i włamał się do gabloty skąd skradł aparat fotograficzny Praktica DC-44 o wartości... 490 złotych. Następnie "po udanym włamie i kradzieży" obaj wybiegli ze sklepu...

Tymczasem właściciel, zadzwonił po policję informując o kradzieży. Czekając na funkcjonariuszy wywołał zrobione przed chwilą zdjęcia paszportowe, wręczając policjantom "bardzo dokładny" portret pamięciowy jednego z uczestników skoku.

Jako, że Prokuratura Rejonowa wyraziła zgodę na publikację wizerunku sprawcy w pełnym zakresie, publikujemy paszportowe zdjęcie wraz z prośbą Policji o kontakt osób, które znają personalia mężczyzny lub potrafią określić miejsce jego pobytu. Informacje należy kierować do dyżurnego Komisariatu Policji w Czechowicach-Dziedzicach przy ulicy Łukasiewicza 4, numer telefonu 32-2153235, 33-8121208 lub z najbliższą jednostką Policji - 997.


* * *


Egon Olsen spadł w rankingu na drugie miejsce...


Oglądany: 45325x | Komentarzy: 43 | Okejek: 2 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

24.02

23.02

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało