Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Życie jak w serialu ''Alternatywy 4''

33 781  
3   17  
Kliknij i zobacz więcej!Jeśli zobaczysz kiedyś, że ktoś oglądający serial "Alternatywy 4" się nie śmieje, to z pewnością jest to pracownik administracji spółdzielni mieszkaniowej. On ma na co dzień m.in. wiele takich listów:

"Skarga na lokatorów z lokalu nr... wymuszających ze swoimi agentami ochrony haracze i okupy. Z uwagi na fakt rejestracji firmy prywatny wywiad – kontrwywiad, dzięki ministrowi....(uuuu)) i generałowi....(fiufiu) nasyłają na mnie kolegów Ziuty K. i jej siostry.
Młody razem z grubym i łysym świecą z balkonu 3 piętra w moje okna czerwoną smugą światła ( laser). Ziuta K. ze swoją siostrą zamawiają telefonicznie antenę albo pas do odchudzania i chcą żebym ja płaciła. Dla ochrony lokatorów naszego budynku zgłosiłam pisemnie zamówienie na kordon policji."

* * * * *

"...Składam skargę na Ziutę K. która zrobiła w pomieszczeniu obok zsypu graciarnię - schowek gabarytów, które cyklicznie wyjmują w celu wystawiania ekstra rachunków za wywóz.
Proceder trwa od chwili, kiedy ta złodziejka, pijanica, handlarka narkotyków i naganiaczka prostytutek sprowadziła się do kamienicy. Prześcigają się małpimi pomysłami ze złodziejem i bandytą spod 6. Puszczają smrody i czady oraz zapychają rury odchodami do bidetu."

* * * * *
 
Dotyczy: postrzelanych śrutem szyb i dewastacji wymuszających uznanie dla rodziny...
Informuję, że żadne rozmowy jak i wizyta policji nie odniosły skutku albowiem w dniu... ponownie kopano w drzwi, zniszczono blachę i wyłamano skrzynkę do której nakładziono gruzu oraz nowo założony wizjer. W tym samym dniu robili zwarcia w domofonie, a pod 14 u Ziuty K. koty z psami się pogryzły a oni stali (9-11) osób śmiali się i mówili, że dała dowód miłości młodemu, ślusarzowi i harcerzom.....

* * * * *

"Jestem zmuszony poinformować, że sposób pracy ekipy Pana ... był skandaliczny.
Ekipa pozbawiona jest wyobraźni, fachowości i zdrowego rozsądku. Umawiali się i nie przychodzili, ale to byłoby do wybaczenia gdyby nie finał robót. Od początku prac nadzwyczaj dbałem o miskę klozetowa, bowiem kupiłem ja za k i l k a tysięcy złotych, jej fason i model jest niepowtarzalny - chodzi o ukształtowanie wnętrza. Nasypano ogromne ilości pyłu i gruzu do kompaktu, co spowodowalo, że nie działa mechanizm napełniania i spuszczania. Najgorsze stało się podczas montażu sedesu. Użyto tak dużej siły, że miska pękła. Żądam zwrotu kosztów zakupu i położenia nowej terakoty. Uprzejmie proszę o nauczenie ekipy słowa folia i liczę na szybkie załatwienie sprawy bo sedes jest całkowicie nieużyteczny"

* * * * *

"Zwracamy się z prośbą do władz o eksmisję najemczyni lokalu nr… przy ulicy...
Zefirynda M. ciągle zakłóca nasz spokój, powoduje nieprzyjemne zapachy na klatce schodowej i rozrzuca śmieci. Ponadto uprzykrza nam życie prowadząc hulaszczy tryb życia i sprowadzając podejrzane towarzystwo, z którym przez całe noce biega po schodach w pijanym i narkotycznym widzie. Puszcza głośną muzykę i hałasuje, zalewając wodą mieszkanie nr… piętro niżej. Często siada przed drzwiami mieszkania i rozpala ognisko z papierów a że klatka jest drewniana można sobie wyobrazić, co może się stać.
Z poważaniem
Mieszkańcy kamienicy przy ul....."Wszystkie powyższe listy są autentyczne, zmieniono lub usunięto jedynie dane identyfikacyjne...

C.D. być może N.

Oglądany: 33781x | Komentarzy: 17 | Okejek: 3 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało